Wpis z mikrobloga

@erni13: No w kontekście tego wersu ten teledysk i te szczegóły miały znaczenie dlatego to opisuje :) ale dobra kumam że nie widziałeś teledysku a bez niego rzeczywiście mogłeś mieć mind fucka ;d No i fakt, o ile tutaj ten wers miał jakiś sens/kontekst to rzeczywiście często Oskar ma jakieś odklejony wstawki jak Kazek w kawałkach ;D pzdr
@mikau: A gdzie ja napisałem, że oni mają głębokie teksty? xD Ja mam myśli umiejętność muzycznego zilustrowania brudnego, ulicznego klimatu dawnych lat. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem w ojczystym języku to tym bardziej nie ogarniesz o co chodzi w ich muzyce. A już tak reasumując, nawet jeśli nie masz pojęcia na czym polega fenomen Problemu, to nic nie szkodzi, to tylko muzyka i siadanie z tego powodu na kij od miotły
@Andrzej_K: no, jak napisałem, goście którzy mieli w środku lat 90 po 12 lat wiedzą o tamtych latach, i ich teksty to nie jest po prostu bajkopisartstwo jakby nasłuchali się opowieści Masy XD
@mikau: Ja w 2000 roku miałem 14 lat. I wyobraź sobie, że doskonale pamiętam klimat tamtych lat. Tym bardziej oni, roczniki 83. Dzisiaj 18 latkowie grają w Minecrafta i oglądają Friza czy tez robią inne infantylne gówno i może się wydawać, że tak było zawsze. Wierz mi lub nie, nie było.
  • 0
@Andrzej_K: wyjaśnij mi jeszcze raz jak goście którzy w połowie lat 90 byli dziećmi, tak samo ty, mają pamiętać coś więcej jak bieganie na podwórko z kijem i piłką