Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 29 lat i nigdy nie byłam w związku, tylko przelotne seksualne relacje i nic więcej. Nie zasługuje na miłość bo jestem brzydka i łysiejąca. Nigdy nie dostałam od nikogo kwiatów, nikt mnie nigdy czule nie przytulił. Ponadto najprawdopodobniej mam nowotwór, a chemioterapia przekreśli moje marzenie o posiadaniu dziecka. Niech ten rak mnie zabije, szkoda tylko moich rodziców. Żałuję że nie mogłam być taka normicką kobieta, która już w tym wieku ma męża, dzieci, stabilna dobra pracę i mieszkanie, i koleżanki- ja tego nie mam, i pewnie nigdy tego nie zaznam. Brzydka kobieta ma bardziej #!$%@?, bo jej nie oszczędza nikt. Facet może zarobić pieniadze, a kobieta braków urody nie nadrobi niczym. Gdyby nie moi rodzice, to bym się z tym wszystkim pogodziła, niestety oni wciąż wierzą że będzie inaczej. Chciałam się tylko wyżalić, nie potrzebuje żadnych porad. #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim gdybyś byla tak okropna z wygladu, to by nie bylo zadnych przelotnych seksualnych relacji. Chyba, ze oni tez wygladali jak gowno.

A zreszta, co ja #!$%@?. P0lak przeciez wszystko wyrucha, chocby smierdzialo i wazylo 120 kg xDdd
a kobieta braków urody nie nadrobi niczym.


Ale pierdoły. Po co sobie różowe piorą beret głupotami.
Zmarnowałaś sobie możliwości za pomocą ons, a nie tym jak wyglądasz.