Wpis z mikrobloga

@DeReFeRencja: No ale po cholerę tutaj to wstawia, akurat wykop szczególnie mikroblog to jedno z nielicznych miejsc gdzie ludzie naprawdę są awatarami. Ja jestem zawsze w-------y i poirytowany, jakiś kamdz to zawsze chłop w torbie na głowie a oskarek xD Jak facet wstawia swoją facjatę to przynajmniej nie jest milion ton atencji, a jak dziewczyna to zawsze jest to samo, o popularność chodzi? Plusy? na co to komu tutaj.
  • Odpowiedz
@Bobas: nie, ja uważam, że nie masz nic mądrego do powiedzenia, nie bije się ze ścianą, szkoda słów. I dalej twierdze, że się tylko czepiasz i nic. Możesz sobie szukać pracy w zawodzie - czepiacz o byle co.
  • Odpowiedz
@DeReFeRencja: A kto tu sie zaczął czepiać? Przeczytaj sobie swoje posty wyżej. Sama rozkręciłaś gównoburze bo ktoś napisał sobie 2/10. No napisał i c--j. Mógł. Autorowi wpisu sie to nie spodoba to sobie usunie.
  • Odpowiedz
@DeReFeRencja: Sam jestem wrażliwy na piękno, oglądam się tak, że pewnie za 5 lat będę miał kontuzje karku, ale w-----a mnie to, że niektórzy idą prostą droga i wstawiają tutaj swoje fotki w niewiadomo jakim celu. Sam też w sumie nieprzeciętny jestem i pewnie mógłbym sobie nabić trochę popularności, ale nie tędy droga.
  • Odpowiedz
@DeReFeRencja: I tutaj masz rację, bo to jest prosty środek, ale szybki do zweryfikowania, co z tego że ładna buzia jak ludzie i tak za 2 tygodnie zapomną o tym, natomiast jak jakaś np dziewczyna będzie popisywać się inteligencją w komentarzach to ludzie sami będą kojarzyć ją jako tą fajną, i też poniekąd wyobrażać jako ładną.
  • Odpowiedz
@Poirytowany: ta lub zakompleksieni niebiescy będą chcieli tą inteligentną uciszyć :D.... Ty może lubisz mądra laski, ale wielu woli tu d--a, c---i, kokietki etc, jak baba ma własne zdanie to głupia pewnie,w dodatku brzydka i stara panna :D
  • Odpowiedz