Wpis z mikrobloga

najbardziej w moim mieszkaniu wkruwia mnie przechodnia kuchnia, w sensie że z pokoju przychodzi się do kuchni, chciałabym żeby do kuchni było oddzielne wejście z korytarza i żeby była w 100% "niezależnym" pomieszczeniem, a to niestety niemożliwe, bo pomiędzy korytarzem a pokojem jest łazienka

#zalesie #nieruchomosci #wystrojwnetrz #architektura
  • 11
  • Odpowiedz
@Zoyav: ja to sobie zrobiłem kuchnio-salon. Miałem oddzielnie kuchnię, ale lepszy dla mnie jest jeden ekstra pokój, niż oddzielna kuchnia.
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: Aneksy #!$%@?, ale niestety jak mam wybierać dodatkowy pokój albo oddzielna kuchnia to wybiorę dodatkowy pokój.

Wszystko też zależy od tego jak duży jest salon w mieszkaniu - jak jest #!$%@? gigantyczny to go zmniejszam i robię kuchnię, ale jak wszystko jest w miarę upchane i masz na 48m 3 pokoje albo na 60m 4 pokoje to jakoś zniosę ten aneks byleby mieć funkcjonalnie więcej pomieszczeń.
  • Odpowiedz
#!$%@?ć z aneksami!


@Zoyav: nie! :D

Dla każdego coś innego.

@PfefferWerfer Ja właśnie mam 47 m2. I przez to stwierdziłem, ze lepiej mieć dwa niezależne pokoje, i kuchniosalon, niż sypialnię+salon+kuchnię. W takich mieszkankach trzeba iść na kompromis. A że mieszkam sam, to idealnie to się wpasowuje.
  • Odpowiedz
@G06DbT: W Twoim przypadku ma to sens

Natomiast kuchnia która ma kilka metrów kwadratowych to generalnie gówno, a nie pokoj (za mały metraż) za to kuchnią jest całkiem spoko
  • Odpowiedz