Wpis z mikrobloga

  • 231
@arysto2011

Dokładnie, argument "bo kobiety rodzą dzieci" coraz bardziej głupi. To statystyki z 2019, a teraz zmiany w tym zakresie zachodzą tak szybko, że niedługo i u nas będzie średnia 30.
  • Odpowiedz
To statystyki z 2019


@Slavcel: Nie chciało mi się grzebać po najnowsze dane. Wziąłem pierwsze z brzegu, które i tak są alarmujące. Prawie same ciąże geriatryczne. Do tego dane dotyczące średniego okresu karmienia piersią, który skrócił się do sześciu miesięcy.
  • Odpowiedz
Julka ztriggrrowana grafiką mówiąca o braku wsparcia np. na uczelniach medycznych w stopniu zbliżonym do tego jak są one zachęcane by wchodziły do STEM.


@nujabes: wystarczy wejść na wykop i zobaczysz striggerowanych chłopczyków wyzywających kobiety od femoidów, czy szlaufów xD
  • Odpowiedz
@nujabes oburzenie kobiet które muszą zajmować się dzieciakiem po urodzeniu nigdy nie przestaje mnie dziwić. Najpierw łapią chłopa na ciążę lub namawiają go, bo mało który chłop sam z siebie chce dzieci, a potem są zdziwione że dziecko samo się sobą nie zajmie xD najgorsza w tym jest naczelna mum in the city non-stop produkująca wysrywy w tym temacie na fb
  • Odpowiedz
Dokładnie, argument "bo kobiety rodzą dzieci" coraz bardziej głupi. To statystyki z 2019, a teraz zmiany w tym zakresie zachodzą tak szybko, że niedługo i u nas będzie średnia 30.


@Slavcel: Tym bardziej jest to z dupy, bo one mają za to socjal i opiekę ich faceta. Gdyby facet nie mógł zarabiać przez jakiś czas to kobieta by go kopnęła w dupe a nie utrzymywała.

Swoją drogą że taki szlauf jak
  • Odpowiedz
@nujabes: ulala, porównywanie całych grup demograficznych do zarazy. Frau Obersturmbannführer Julka się nie #!$%@?. Nazizm je be, chyba że w służbie Praw Kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz