Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hejo.
Mam settled status, mieszkałem kupę lat w UK i mam zamiar wrócić. Z moim zawodem mogę liczyć na jakieś 30k rocznie nie więcej.. Wiem że nie wiele ale nie mam wysokich wymagań, mieszkałem już i wiem z czym to się je.
Zastanawiam się nad Edinburgh lub Manchester. Przechodziło mi też przez myśl Hull ze względu na ceny ale gdy tam byłem w odwiedzinach u kolegi zrozumiałem że chyba musiałbym być w niezłej desperacji żeby tam zamieszkać, na prawdę szkoda na te miasteczko życia. Zależy mi na byciu blisko natury, ładnej architekturze i żeby chociaż te 500 tys ludzi mieszkało w tym mieście.. Może macie jeszcze jakieś pomysły?

#uk #emigracja #praca #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
  • 11
@mirko_anonim Hull ma swoje zalety - np gdziekolwiek stamtąd pojedziesz to będzie lepiej. Nie wiem jaki jest twój zawód ale jak chcesz blisko natury to gdziekolwiek pomiędzy Hull a Manchesterem, jak chcesz ładnej architektury to pomyliłeś kraje.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: North West w 90% jest kiepskim miejscem do mieszkania natomiast sa "ladne" male okolice z dobrymi dojazdami do miesjc pracy. Specifika angielskiego rynku nieruchmosci polega na tym ze tam gdzie mieszkaja biali ludzie i jest przyjemnie jest drogo. Polecam poludnie Manchesteru - kwadart Wilmslow, Bolington, Poynton, Cheadle Hulme. Jak masz wiecej kasy to Bowdwon/Hale albo "deeper Chesire" az z Sandbach ludzie u mnie dojezdzaja do pracy w Manchesterze. Jak bardziej
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Wersja dla nerdów:

Otwierasz nowy spreadhseet.
Wpisujesz sobie różne kryteria które cie interesują takie jak crime rate albo ilość mieszkańców.
Nadajesz kryteriom priorytety wedle osobistych preferencji.
Ściągasz sobie odpowiednie dane z data.gov.uk
Nadajesz i normalizujesz punktację wszystkim wpisanym danym
Dodajesz kryteria subiektywne typu jaka architektura ci się podoba i nadajesz im punktację
Patrzysz na miejsca z najlepszymi statsami

Polecam, tak znalazłem swoje małe miasteczko 15-minutowe nad brzegiem morza,
  • Odpowiedz