Wpis z mikrobloga

@gandalf_rzulty

Nie symetrowcu, prawda leży tam gdzie leży, a nie po środku, nie po lewej, nie po prawej. Kończę dyskusję, bo do fanatyka i tak się z resztą nie przegada.


Przecież ty sam tutaj wychodzisz na fanatyka. Jeszcze napisz że prawda leży tam, gdzie ty ją widzisz
No ale to Ty wykopujesz to gówno.


@MalowanyPtak: No jakbyś się zagłębił to tematy, które wykopałem krytykują szurię, a nie ją propsują XD

Przecież ty sam tutaj wychodzisz na fanatyka. Jeszcze napisz że prawda leży tam, gdzie ty ją widzisz


@ukradlem_ksiezyc: Nie używaj proszę słów, których nie znasz definicji (mowa tu o "fanatyzmie").
@Antorus: Jeśli ktoś komuś coś zarzuca to jest duże prawdopodobieństwo, że sam to robi. Z resztą wejdź sobie na konto @gandalf_rzulty, aktywność przed październikiem to mniej niż 8% wszystkich postów, a konto założone 10 miesięcy temu.
Aha, ale Ty wiesz wszystko, masz poprawne opinie i jesteś wyrocznią prawdy.


@ukradlem_ksiezyc: Jeżeli napisałem gdzieś coś niezgodnego z prawdą to mi to wytknij. Na tym polega dyskusja, podaję argumenty, a Ty kontrargumenty. Fanatyk to osoba, która bez znaczenia jakie argumenty mu przytoczysz to dalej trzyma się, wręcz wierzy w dany pogląd i właśnie aktualny elektorat KonfedePiSu są fanatykami. Ktoś kto po tylu dowodach antypolskości, hipokryzji i cynizmu tych partii dalej
@gandalf_rzulty
Typie, żadnych argumentów nie podajesz, jak ktoś ma inne zdanie to wyzywasz ich od PiSowców i symetrystów. Tylko tyle mówiłem i wciąż mówię. Mówisz o jakimś wyciu a jak ktoś zwraca uwagę na inne rzeczy to "z tobą nie rozmawiam", bo "masz rację i ty ją widzisz tam gdzie jest a reszta widzi źle".

Przecież to leci fanatyzmem a nawet ideologia w #!$%@?.

Zresztą, Ty nawet nie wiesz dlaczego nazwałem cię