Wpis z mikrobloga

tagujesz beka z pisu i utwierdzasz się w swoim przekonaniu. tymczasem sam odwołałeś się do banki informacyjnej


@Arcyksienciuniu: Fakt, żyję w bańce informacyjnej, jak każdy z resztą. Tylko ta bańka informacyjna pisowców i konfiarzy "nieco" bardziej oderwana od rzeczywistości niż inne bańki.
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: bardzo duzo wysypalo pomaranczowych kont ostatnio ktore nawalaja w KO albo masowo wykopuja znaleziska w ktorym memcen pierdnoł i pisza pod nimi OOOOO SŁAWEK xD . Ja sobie tylko wrzucam gagatka na czarno bo pisac z nimi nie ma co i tyle. Skonczy sie kasa z funduszu sprawiedliwosci, skonczy sie trollownia
  • Odpowiedz
Dużo jeszcze zwykłej szurii liczącej murzynów i liżącej się po fiutach plusami.


@Mtsen: no przecież pisał o pisowskich botach, czyli konfederatach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Farmy Szmateckiego + przede wszystkim pożyteczni idioci nie macie w sobie nawet kwanta rozumu i godności człowieka.


@gandalf_rzulty: wszystkie poglądy są opłacane poza moimi, wszystkie są głupie poza moimi.
Prawda leży tam gdzie leży i ja wiem gdzie leży, moja jest racja najmojsza.
Fanatyków będę czarnolistował bo i tak ich nie przegadam, a skoro nie wiedzą że moja bańka informacyjna jest najbliżej rzeczywistości to muszą być opłaceni.
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: mi to przypomina wykop circa 2013-2016, gdy był spin na "nie straszcie PiSem", "zła platforma", "tusk diaboł" i "duda super" xD

W sumie jeszcze niektóre spiny np. o super orlenie i obajtku przetrwały tak do 2018 gdzieś nawet, a i w 2020 był przecież "szumowski - on już jest wielki" xD

Wykop jest całkowicie zinfiltrowany przez pisowskich aparatczyków i szmateckie trolle. Za dwa lata będzie tutaj taki rynsztok przed
  • Odpowiedz
@Fytyny93 niezbyt to widzę. Na mirko plusy nie są anonimowe i od razu by było widać zalew zielonych kont pulsujących wpisy. Nie ma czegoś takiego. Za to w znaleziskach plusy i minusy anonimowe i nie widzisz ile nowych czy nieaktywnych od lat (tzn skradzionych) kont tam głosuje.
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: jeszcze ruska propagada. Dzisiaj zgłosiłem (mocno plusowany) komentarz, że wojna to wina Ukrainy bo (wszystkie argumenty putina z początku wojny). I ogólnie jakiekolwiek znalezisko o Ukrainie i jest bagno w komentarzach...
  • Odpowiedz