Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie BOO to taka apka jak tinder. Kupiłem premium Bo radzo tanie. I wiecie co, w Polsce #!$%@?, zero par. Przeniosłem konto na Ukrainę i przez tłumacza Google przetłumaczyłem moje imię i opis. Ustawiłem realne 177cm wzrostu. Ludzie jakie pary mi wpadają. Nic nie wskazuje, że jestem z Polski. Cały profil mam po ukraińsku. Same laski 7/10 i wyżej. W Polsce #!$%@? totalna

#oswiadczenie #przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #tinder #badoo #blackpill #podrywajzwykopem
  • 4
@wez_idz_sobie: to powodzenia na Ukrainie! Tylko pamiętaj żeby w gumie było bo chorób tam więcej niż ruskich.

No chyba że tak tylko chciałeś pomarudzić że w PL taka lipa, bo 7/10 kobiety nie walą drzwiami i oknami na jakąś gówno aplikacje.
@wez_idz_sobie: tanie, bo nikt tego nie używa. Same martwe konta. A wiecie czemu konta są martwe? Bo usunięcie konta tej gównianej apki zajmuje ponad miesiąc (mówią, że usuwają po 30 dniach, ale zalogowanie resetuje. U mnie nie usunęli po 40 dniach, mimo, że sie nie logowałem). A, zapomniałem dodać, że przez te 30 dni ciągle dostajesz maile w stylu "wróć, ktoś się polubił", a żeby dać unsuba mailom trzeba się zalogować