Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o #kanalzero i Dudę. Zawsze mnie śmieszy jak ktoś się oburza, że nie można mieć innych poglądów i np. być sympatykiem PiSu. Przecież tu w ogóle nie chodzi o poglądy. Podejrzewam, że normalna konserwatywna partia, bez zamordyzmu, to by i 40% może miała. W przypadku PiSu i Dudy chodzi o CZYNY. Jeśli ktoś wielokrotnie łamie prawo, nie szanuje zasad demokracji i idzie w kierunku państwa typu Białoruś to ja mam gdzieś jakie on ma poglądy. Co mnie obchodzi, że PiS postawił mur na granicy (co było dobrym posunięciem) jak nawpuszczali na lewych wizach setki tysięcy imigrantów. Jeszcze mogę zrozumieć, że osoba w wieku 60+ głosuje nadal na PiS, ale jak ktoś ma 20-45 lat to po prostu nie mogą pojąć jak można nadal bronić tej zamordystycznej partii. #bekazpisu #bekazpodludzi #sejm #polska #polityka
Nobody32 - Jeśli chodzi o #kanalzero i Dudę. Zawsze mnie śmieszy jak ktoś się oburza,...

źródło: IMG_1927

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

możesz podać jakieś konkretne przykłady czym by się taka normalna konserwatywna partia różniła od konserwatywnej zamordystycznej?


@siepan: tym czym CDU rozni sie od AfD w niemczech
  • Odpowiedz
Oczywiście że u nas jest gigantyczne pole dla partii prawicowych.
Jakby nie spojrzeć to w praktyce ~~90% elektoratu głosuje na partie prawicowe, chyba tylko Lewica jest otwarcie nieprawicowa.
Ja nie chcę tylko sekty - PISu, nawet konfederacji pod tym względem jest lepsza.

@robert_blaszczykowski: @Nobody32
  • Odpowiedz
@Nobody32:
Jeśli ktoś wielokrotnie łamie prawo, nie szanuje zasad demokracji i idzie w kierunku państwa typu Białoruś to ja mam gdzieś jakie on ma poglądy.

Aktualnie panująca nam opozycja zaczęła swoje rządy właśnie od łamania prawa i zasad demokracji na szeroką skalę. Czy słusznie czy niesłusznie już nie mnie oceniać.
  • Odpowiedz
@Nobody32: Wreście ktoś to napisał. W TEORII z wieloma deklaracjami Pisu się zgadzam, ale ważne jest jeszcze co oni robią i kto w tej parti jest. No kurdę jakby partię założył Adolf Hitler, Charles Manson i Sanah i głosiliby poglądy w 100% zgodne z moimi to i tak zagłosowałbym np. na partię lewicową z Zawiszą Czarnym Keanu Reevesem i Tadeuszem Kościuszko w składzie.
  • Odpowiedz
zgadzam się całkowicie. PiS w wielu obszarach miał dobre pomysły.


@papaj9000: jak to mówią "dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane". Jedni mówią, że PiS miał dobre intencje, a ja myślę, że intencje mieli od początku złe, ale hasła mieli dobre.
  • Odpowiedz
@Nobody32: jak dla mnie nie mogli sobie wymyślić lepszej "reklamy" na początek. Poparcie dla PiS w sondażach będzie tylko maleć z wyborów na wybory a im zostanie łatka pisowskiego kanału.
  • Odpowiedz
@Nobody32: podpisuje się obiema rękami. Gdyby powstała NORMALNA partia, na prawo od koalicji/PSLu/trzeciej drogi to być może miała by mój głos.

PiS to populistyczne poplątanie zamordyzmu, autorytaryzmu, z katolickim fanatyzmem i kolesiostwem, nigdy wiecej.
  • Odpowiedz