Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o #kanalzero i Dudę. Zawsze mnie śmieszy jak ktoś się oburza, że nie można mieć innych poglądów i np. być sympatykiem PiSu. Przecież tu w ogóle nie chodzi o poglądy. Podejrzewam, że normalna konserwatywna partia, bez zamordyzmu, to by i 40% może miała. W przypadku PiSu i Dudy chodzi o CZYNY. Jeśli ktoś wielokrotnie łamie prawo, nie szanuje zasad demokracji i idzie w kierunku państwa typu Białoruś to ja mam gdzieś jakie on ma poglądy. Co mnie obchodzi, że PiS postawił mur na granicy (co było dobrym posunięciem) jak nawpuszczali na lewych wizach setki tysięcy imigrantów. Jeszcze mogę zrozumieć, że osoba w wieku 60+ głosuje nadal na PiS, ale jak ktoś ma 20-45 lat to po prostu nie mogą pojąć jak można nadal bronić tej zamordystycznej partii. #bekazpisu #bekazpodludzi #sejm #polska #polityka
Nobody32 - Jeśli chodzi o #kanalzero i Dudę. Zawsze mnie śmieszy jak ktoś się oburza,...

źródło: IMG_1927

Pobierz
  • 29
@Nobody32: zgadzam się całkowicie. PiS w wielu obszarach miał dobre pomysły. Rozbudowa infrastruktury, porty, lotniska, kolej itd. To wszystko miałoby sens, gdyby przy okazji nie było maszyną do rozkradania publicznych pieniędzy i było robione adekwatnie do zapotrzebowania. No i ten nieszczęsny orbanowski zamordyzm. Ta szczujnia odbierająca smak życia i realnie niszcząca ludziom życia. Te ciągłe próby przejęcia mediów, likwidacji TVNu, wykupowanie gazet przez SSP, manipulacje cenami paliw i energii pod publikę.
normalna konserwatywna partia, bez zamordyzmu


@Nobody32: możesz podać jakieś konkretne przykłady czym by się taka normalna konserwatywna partia różniła od konserwatywnej zamordystycznej?
Gejów zamiast biczować albo zrzucać z dachu to by tylko poddawali obowiązkowej chemicznej sterylizacji?
nie szanuje zasad demokracji i idzie w kierunku państwa typu Białoruś


@Nobody32: No to mówisz, że można mieć inne poglądy, a jak ktoś ma pogląd, aby państwo opierało się na braku szacunku do demokracji i wprowadzało model białoruski, to już mu odmawiasz możliwości go posiadania.
  • 0
@niebieskatrytytka: Jesli masz pogląd że można kogoś zamordować bez powodu to też mam to szanować? Jeśli mogę Ci udowodnić, że nie masz racji to mogę nie szanować twoich poglądów. Tak samo jak ktoś uważa, że 2+2=5. Temat oczywiście trochę filozoficzny, bo będą tematy bardzo kontrowersyjne, ale jest różnica między poglądem a zwykłą głupotą .
@Nobody32 Dokładnie. Spora cześć PiSu (a na wysokich stanowiskach praktycznie każdy) to po prostu #!$%@? źli ludzie - buce przekonane o swojej potędze i bezkarności, które gdyby mogly #!$%@? z kraju wszystkich swoich przeciwników i zrobiły sobie z niego prywatny #!$%@?. Nie zdzierżę jeśli dzisiaj zobaczę wybielanie Dudy. Choćby na kanale były najciekawsze materiały na świecie to to jedno wyświetlenie im zabieram na wsze czasy.
@Nobody32:

Co mnie obchodzi, że PiS postawił mur na granicy (co było dobrym posunięciem)


Z murem jest inny problem. Postawiliśmy najdroższy mur na świecie bez przetargu i parlamentarnej kontroli. Tu tkwi problem, nie w samym murze.

@papaj9000

PiS w wielu obszarach miał dobre pomysły. Rozbudowa infrastruktury, porty, lotniska, kolej


Za Pisu budowano mniej dróg niż za Platformy. Za Pisu powstały takie rozbudowy infrastruktury jak Mierzeja, zaburzona elektrownia, fabryka Izery. Nie przypominam
Za Pisu budowano mniej dróg niż za Platformy. Za Pisu powstały takie rozbudowy infrastruktury jak Mierzeja, zaburzona elektrownia, fabryka Izery. Nie przypominam sobie żadnej ich inwestycji którą zrobiliby od początku do końca a co najważniejsze, aby takowa działała i mogła być nazwana inwestycją. Lotnisko Radom to wizerunkowa i biznesowa klapa.


@misiopysio: o tym właśnie mówię. Diagnoza że infrastruktura jest kluczowym motorem gospodarki, była właściwa. Wykonanie - katastrofa.
Podejrzewam, że normalna konserwatywna partia, bez zamordyzmu, to by i 40% może miała.


@Nobody32: Wipler, Bosak i spółka już ją planują.

To będzie polska chadecja. Wolność i konserwatyzm.