Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, po jutrze wyruszam za granicę i dowiedziałem się że w hotelu w którym będę nie ma WiFi, co za tym idzie internet będzie mocno okrojony bo wiemy jak działa Roaming. Szukam jakiejś strony żeby móc pobrać jak najwięcej filmów by zabijać jakoś czas wieczorami. Zależy mi na np: Szybkich i wściekłych 10, czy jakiś John wick. Jest coś? Torrenty raczej odpadają

#filmyonline #torrent #cda #pobieranie
  • 18
  • Odpowiedz
jestem ciemny zupełnie w torrentach


@Krytyczny:
no to szybki kurs
1. Ściągasz https://www.qbittorrent.org/download
2. Instalujesz
3. Wchodzisz na https://1337x.to
4. Wpisujesz sobie w szukajkę to co cię interesuje, np. Interstellar
5. Nad wynikami wyszukiwania masz "Sort By". Ustaw sobie "sort by Seeders". Ilość seedów to ilość ludzi udostępniających dany torrent. Więcej seedów = szybsze ściąganie. Zero seedów = nie ściągniesz bo nie ma od kogo.
6. Wchodzisz w jakiś wynik wyszukiwania
  • Odpowiedz
  • 0
@Krytyczny: jak chcesz bez zbędnego #!$%@? się z pobieraniami, napisami itp. to se wykup Netflixa na jeden miesiąc za 43 zł. Nasciagaj offline ile Ci się na dysk zmieści czy ile potrzebujesz i bez problemu i offline se będziesz oglądał w hotelu.
  • Odpowiedz
pamiętaj ze jak jedziesz do rajchu to kup vpna bo cie dojadą za ściąganie


@haabero: serio? ścigają za ściąganie, czy udostępnianie, jak w ogóle dostałeś mandat? Po jakim czasie i jak to wyglądało?
  • Odpowiedz
@dzyndzla: mialem wlączony transmission na macu, pojechałem do znajomych i odpaliłem laptopa do ich wifi. Okazało się ze w programie był film który się uploadował (bo już go ściągnąłem dawno tylko zostawiłem - mój błąd), po pwrocie do polski po jakis 2 tygodniach dostałem telefon ze znajomi dostali list z dokładną godziną i filmem który był udostępniony i ze firma skieruje sprawe do sądu i chca 1000 euro kary za niezrobienie
  • Odpowiedz
@haabero: w sumie u nas też takie akcje były za udostępnianie jakichś polskich filmów; czyli to nie bagietmajstry monitoruja sieć, a ktoś, będący właścicielem/posiadaczem praw autorskich, więc tego vpna, to również w Polsce należałoby wykorzystywać, bo można oberwać w taki sam sposób, jak oberwałeś w rajchu
  • Odpowiedz