Wpis z mikrobloga

M0deracja po raz kolejny usunęła mój post oraz posty mirków @CastleBuilder i @mati1990 wskazując na cenzurę administracji w kwestii wolności słowa i myśli na tym portalu.

Mój post zgromadził ponad 1000 plusów kiedy jakiś "orzeł" z administracji go skasował bez podawania przyczyny. Fakt, był kontrowersyjny, natomiast świetnie pokazywał absurd i podwójne standardy obecne w społeczeństwie.

Post nawiązywał do sytuacji mężczyzn i pogłoski o #obowiazkowecwiczeniawojskowe na które mają być wysyłani celem obrony niepodległości. Prostą metodą analogii porównałem to do przymusu rodzenia dzieci przez kobiety celem obrony demografii. Absurd tej sytuacji pokazywał, że społeczeństwo łatwo akceptuje przymus bronienia kraju przez mężczyzn, natomiast przymus rodzenia dzieci aby utrzymać zastępowalność pokoleń wywoływał skrajnie negatywne emocje i oburzenie.

Oczywiście m0deracja zesrała się na rzadko, spłukując mój post bez podawania przyczyny ani punktu regulaminu który mogłem złamać.

Uboga m0deracjo wykop peel, pragnę zaznaczyć, że sami łamiecie swój regulamin, w którym już na samym początku wspominacie o tym, że ten portal jest miejscem, gdzie ludzie o różnych poglądach mogą wyrażać swoje zdanie. 1000 plusów chyba jasno pokazuje, że zabieg myślowy się udał i spora grupa użytkowników dostrzegła analogię, w której jeden wariant jest akceptowalny, a drugi nie.

Tu macie skrin waszego regulaminu, przeczytajcie sobie a potem ściągajcie posty. Cenzura średnio zachęca do publikowania tutaj treści.

#afera #logikarozowychpaskow #heheszki #obowiazkowecwiczeniawojskowe #rozowepaski #wykopgonewild #logikaniebieskichpaskow #demografia
luke-dolla7 - M0deracja po raz kolejny usunęła mój post oraz posty mirków @CastleBuil...

źródło: temp_file3580286333985120171

Pobierz
  • 23
@luke-dolla7: z godzine temu skomentowałem wpis jakiegos mirka o tym incydencie i juz widzę ze wpis nieobecny xDDDDDDDDDD moderacja cucki i feministki lewoskrętne. Żadna nowosc. Przytoczę: @vauecki zleciał 3x za screen z insta jak murzyn wymienia imiona polek które w tym roku zapłodni i któas p0lka z moderacji urażona xD @Moderacja fajnie sie bawicie
banicjant997 - @luke-dolla7: z godzine temu skomentowałem wpis jakiegos mirka o tym i...

źródło: 15701796676058_kuba-muszynski-fot_mbuksa-2318

Pobierz