Wpis z mikrobloga

  • 328
@pierwszynawenus: myślę po prostu, że jeżdżenie rozklekotanym rowerem po mieście gdy jest kilka stopni i pada deszcz, a Ty masz na sobie swoje zwykłe ubrania bo innych nie masz jest daleko od szczytu marzeń
  • Odpowiedz
  • 16
@Slavcel: ja to wiem. myślę, jednak że w dzisiejszych czasach, młodym ludziom jest szczególnie ciężko. kiedyś była ogólnie bida, dzisiaj mamy już klasę bananowców których pełno w social mediach itp. wtedy własna słaba sytuacja kontrastuje z tym mocno
  • Odpowiedz
@Drzamich: Niszczy zdrowie, korpo które nie płaci żadnych podatków zarobi, a później za leczenie w przyszłości płacić będzie społeczeństwo.

Wprost cudowny interes dla polskiego państwa.
  • Odpowiedz
myślę po prostu, że jeżdżenie rozklekotanym rowerem po mieście gdy jest kilka stopni i pada deszcz, a Ty masz na sobie swoje zwykłe ubrania bo innych nie masz jest daleko od szczytu marzeń


@Drzamich: żeby jeździć na tych dostawczakach rowerowych to trzeba albo być ulomkiem albo jakimś nepalczykiem. Robota prosta jest wszędzie - biedry, lildle, budowlane - wszędzie są ogłoszenia o pracę
  • Odpowiedz
Trudności życiowe kształtują charakter, każdy wielki człowiek musiał swoje w życiu wycierpieć. Wszystko przed nim :)


@axelrodi: no no wsadz se drzazge pod paznokiec i leveluj szybciej. Elon musk pracuje 1000h na minute dlatego tyle zarabia, a ty chcesz w 8h sie dorobic.
  • Odpowiedz