Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski #przegryw #macierzynstwo #p0lka
Ależ mi się podoba ta nagonka na matki, samotne kobiety z dzieckiem.. . tego polki potrzebują, potrzebują wiedzieć że samotna kobieta z dzieckiem jest odpadem na rynku matrymialnym a faceci nie chcą wychowywać cudzych dziedzi. Dlatego będąc samotną matką jest się skazanym na samotnośc.... a można po prostu nie rodzić dzieci. Tak, polki nie rodzić dzieci!! Tutaj muszę zgodzić sięz przegrywami, że ta akcja na gardzenie samotnymi matkami jest wyśmienita!!!! Niech przyrost naturalny w polscie będzie ujemny. Niech naród polaków sam się wyeliminuje podsycany przez p0lskich mężczyzn gardzących matkami z dzieckiem. Brawo, więcej p0laczki nagonki na matki. Niech każda kobieta się dowie że urodzenie dziecka jest życiową porażką, bo gdy opuści ją z jakiegoś powdu chłop to jej dalsze zycie legnie w gruzach bo samotną matka i dzieckiem obcego chłopa każdy pogardza.
Najlepiej jak kobiety nie rodzą w ogóle dzieci Niech naukowcy wymyślą sztuczną macicę żeby kobiety mogły same sobie rodzić dzieci - tylko dziewczynki, przekazywać swoje geny, rodzić wyłącznie kobiety, niech geny p0lskich mężczyzn odejdą w zapomnienie.

Jedyną szansą na zwiększenie przyrostu naturalnego jest ciąża poza brzuchem kobiety, jest to możliwe w 21 wieku, ale zyjemy w szownistycznym swiecie w ktorym mezczyni nigdy nie pozwola aby kobiety rodzilysobie dzieci bez wysiłku poza swoim ciałem.
Gdyby Elon Msuk był kobietą w pierwsej kolejności opracowałby sztuczną macicę. Selekcja genów mężczyzn do rozrodu nie byłaby tematem tabu. Rozwnięłaby się rasa nadludzi.

zamiast wypuszczać rakiety w kosms które rozdupcają sięzanim opuszczą orbitę ziemską, Musk powinien zaczac prace nad ciaza w inkubatorze.

Ja bedac kobieta chciałabym miec 10 dzieci, jednak nigdy nie zdecyduje sie na dziecko bo urodzenie dziecka w p0lskim szpitalu przypomina tortury. Rodzenie = zezwierzęcenie kobiety. Rodzenie = sredniowiecze
Szkoda mi nerów również na użeranie się z chłopem który zanim urodzę dziecko zdradzi mnie bo nie bo pohamuje zalewu spermy nagromadzonej w jego mózgu od 9 miesięcy
  • 14
. tego polki potrzebują, potrzebują wiedzieć że samotna kobieta z dzieckiem jest odpadem na rynku matrymialnym a faceci nie chcą wychowywać cudzych dziedzi


@klewerewel: Skoro poprzedni chłop doszedł do maxymalnego levelu czyli ma z kobietą dziecko a mimo to woli porzucić rodzinę niż z nią być to jak to świadczy o takiej babie?
@klewerewel: A ty, aby nie mówiłaś, że jesteś lesbą i narzekasz na kształt cip po operacjach( ͡° ͜ʖ ͡°)????Poza jaki niby mężczyzna chciałby samotną matkę???Tylko taki, który chce mieć dzieci i już się wyszalał bo chyba nie oczekujesz,że np. 24 letni chłop zwiąże się np. z 22 letnią samotną matką.