Wpis z mikrobloga

Chciałem pójść na kolejny kierunek konkretnie #informatyka, z tego co się orientowałem wiele ocen przepiszą mi z poprzedniego kierunku czy jakaś inna uczelnia poza #prz jest warta uwagi w Rzeszowie? Po Uniwersytecie Rzeszowskim jest opcja znaleźć pracę czy jednak traktują cię jako gorszy sort?
#praca troche #programowanie #rzeszow
  • 5
@walokid: Co osoba to opinia :D Jedni mówią, że bez studiów to nawet nie ma co stażu szukać, twierdzisz, że lepiej uczyć się na własną rękę? I nie isc na kolejny kierunek?
@Logmach: no zastanów się co faktycznie pomoże Ci robić robotę i awansować?

Skup się na rozwoju użytecznych umiejętności, a nie zakuwaniu teorii, z której użyteczne jest 1% który można sobie przyswoić w ciągu tygodniowego szkolenia gdy naprawdę będzie to potrzebne
Co osoba to opinia


@Logmach: opinie opiniami, więc dlaczego nie kierujesz się logiką i racjonalnymi przesłankami?
Naprawdę chciałbyś pracować w firmie, która rekrutuje ludzi według wykształcenia a nie umiejętności? Jaką pozycję taka furma miałaby ma rynku w porównaniu do firm które zatrudniają ludzi, którzy potrafią robić robotę?
Co osoba to opinia


@Logmach: ja nie podałem żadnej opinii tylko fakt a to jest różnica.

twierdzisz, że lepiej uczyć się na własną rękę


@Logmach: jak pójdziesz na studia to i tak będziesz musiał się uczyć na własną rękę. Ja jestem mgr .inż po PWr i na studiach mnie nie nauczyli programować