Wpis z mikrobloga

Moje mi9 ostatnio ma jakieś dziwne problemy z bluetooth. Jak by łączyło się, ale tylko w gorszej jakości? Kiepski SOT jestem w stanie przeyżyc bo i tak mam wszędzie ładowarke, ale ten bluetooth już mnie troche dobiją bo też dużo używam. Mimo wszystko ten telefon i tak już mam prawe 5 lat więc wynik niezły uważam

Szukam czegoś nowego i kurde już pomijam podwyżki bo z tym się liczę, ale nie ma nic co by mnie satysfakcjonowało w 100%. Przyjmijmy budzet do 4500 max

Zależy mi na długiej żywotnośći, w miare dobrym aparacie , 256 gb to minimum teraz dla mnie, w gry nie gram praktycznie w ogóle

Więc teoretycznie mógłbym polować na pixel 8 albo 8 pro w jakiejś promce, ale ten exynos. No jakoś nie wiem, jak nie gram w gry to się nie nagrzeje, ale ten SOT poza domem wydaje się kiepski , no i najlepsza zdjecia

s23+ lub ultra , teoretycznie najlepszy, ale trochę się boje że zaraz samsung o nim zapomni, nie mówiąc już o tym że ludziom się wydaje, że od razu po premierze s24 bateria już nie ta itd..

s24 poza budżetem, zreszta tam też exynosy

Jakies rady? :P

#android #smartfon #samsung #pixel #xiaomi #telefony #telefon
  • 17
  • Odpowiedz
@Axtezim: pixele mają tensor, exynos to twór Samsunga

Kilka miesięcy temu brałem s23 i nie mogę złego słowa powiedzieć ale wcześniej miałem podejście do Samsunga na exynosie i w życiu gorszego procka. Grzał się, bateria krótko trzymała ale przynajmniej miałeś gwarantowany throttling.
  • Odpowiedz
  • 0
@Eshirael: ale ten tensor to chyba tylko przerobiony exynos? problemy maja takie same

a jak nakladka samsunga? kiedys mialems z nia problemy,. ogolnie lubie jak najprostszy system
  • Odpowiedz
@Eshirael: dokładnie, tensor to zmodyfikowany exynos, tak samo się grzeje, tak samo kijowo działa na baterii, ma takie same bugi, tensor dodane jakieś funkcje AI
  • Odpowiedz
  • 0
@maniel: czyli jednoczescni mowisz ze ma takie same bugi co tensor i sie grzeje, ale brac pixela ? :D

zonie kupilem jakies czas temu pixel 7 i system jest super, podoba mi sie
  • Odpowiedz
@Axtezim ja z mi mix 2s przesiadłem się na pixela 7. Chciałem 8, ale pixel 7 kosztował mnie jakieś 1600 zł, więc przebolałem pamięć 128gb i kupiłem. W sumie jestem zadowolony. Najbardziej z aparatu.
  • Odpowiedz
@Axtezim: kup s23, samsung nie zapomni o nim najmarniej przez 3 lata, do androida 17. Ewentualnie s23+ ale jego ciezko kupic w miare sensownych i okazyjnych cenach.
Nie wiem czy pakowalbym sie w pixela 8, niby sporo ludzi poleca i pisze o sensownym SOT, ale jak to w necie. Jeden jedzie na wifi i korzysta z telefonu sumarycznie godzine dziennie, a ktos inny potrzebuje zasiegu gsm + siedzi po 3h i
  • Odpowiedz
  • 1
@PurpleHaze: 13t z leica masz pewnie na mysli?

troche juz mam dosc ich nakladki, co chwile gdzies wrzucaja reklamy i troche mnie to wkurza powoli

no i chyba bytm wolal s23 ultra niz s24 z exynosem
  • Odpowiedz
13t z leica masz pewnie na mysli?


@Axtezim: zwykla 13 albo 14 na premiere (luty), bo ta wersja T nie dosc ze na mediateku, to zawsze wydawala mi sie jakims polsrodkiem. Aczkolwiek jestem w stanie zrozumiec zmeczenie marka i niechec, sam odszedlem po latach od X na rzecz s21 ktoy zamierzam wymienic na s23.

Co do s23u > s24, to poczekalbym na rzetelna ocene s24, ale u mnie rozmiar ma duze
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze: a wg Ciebie, jaka to treraz bedzie dobra cena na s23 256gb?

, rzeczywiscie te plusy jakos dziwnie powyceniane

najlepiej, zeby byla EU produkcja, zeby nie bylo cyrkow z gwarancja jak cos
  • Odpowiedz
@Axtezim: patrz na pepper.pl swego czasu przed premiera s24 dalo rady wyrwac za okolo 2700-3000zl, teraz ciezko mi powiedziec, az tak nie sledze tematu, ale chyba mniej promek ze wzgledu na premiere.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PurpleHaze tak wiem regularnie przeglądam peppera :p

No teraz tak widzę w PL trzeba dać tak około 3300

Chyba jak już to na jakiegoś Amazona trzeba czekać
  • Odpowiedz
Od 2msc mam pixela 8 pro i moge z czystym sumieniem polecic. Zdjecia top1, dziala plynnie, bez przycięć, bateria spokojnie wystarcza na 1 dzien. W gry nie gram wiec tutaj sie nie wypowiem, no ale nie ma co ukrywac, nie jest to demon wydajnosciowy, pierwszy lepszy nowszy snapdragon wciąga w benchmarkach dupą pixela.
Na szczescie juz dawno sie wyleczylem z walenia konia do cyferek ;)
  • Odpowiedz
@Axtezim: bierz Pixela, zwłaszcza jeśli system już podoba ci się na 7 u żony. Jedyny bloker to jeśli dużo korzystasz z telefonu po sieci komórkowej i dużo dzwonisz w miejscach o słabych zasięgach. Seria 8 ma 7 lat aktualizacji.
Samsung jest dobry jeśli nie masz poczucia estetyki i nie wkurza cię bloatware. No i aparat ma powolną migawkę plus przejaskrawienie barw, ogółem średni.
  • Odpowiedz