Wpis z mikrobloga

@kapo123j Jest model 21 cali za 2500, ogólnie ja potrzebuje 20 ramę bo mam 170 wzrostu a obawiam się że 21 cali będzie za duży dla mnie. Z tego co się orientowałem to braki są tych S (20 cali) może stad ta cena. Pooglądam Peppera może trafię, a Felta obadam.
@knurku gravel jest dobry do wielu rzeczy, ale akurat do lasu nie za bardzo (da się, ale momentami ciężko). Druga rzecz, że rowery z Decathlonu mają masę głupich oszczędności, które szybko potrafią się psuć. Brałbym coś niemarketowego.
@Misiopysioo a to zależy co wylosujesz :) teraz śmieję się, ale poważnie nie wiem skąd oni biorą te części, które psują się już w okolicach upływu gwarancji. Pancerze, pedały, klamki, gównianie obręcze, rdzewiejące nyple, no nie chcę być hejterem rowerów z Deca, bo sam tam sporo rzeczy kupuję, ale akurat roweru ich marek, to więcej nie wezmę.
@Loob77 no ale w takim np. Tribanie rc500 (w zależności od dostępności) masz linki i pancerze Jagwire, klamkomanetki i napęd Sora, to niewiadomą pozostaje tak naprawdę kwestia sterów i właśnie kół/piast, ale z tymi po odpowiednio 6 i 3 tysiącach km nic się póki co nie dzieję.
@knurku: kup sobie rower trekkingowy- masz połączenie pośrednie szosy, komfortu i możliwości jazdy terenowej.
No chyba, że zależy na niskiej masie rowerku i mniejszych oporach toczenia, oraz powietrza.
@knurku no i to nie są wcale minusy. Ja na eskerze 2.0 na płaskim jadąc 30km/h mam blat 2x5, żeby użyć 2x9 to bym chyba musiał jechać pionowo w dół. To jest gravel nie szosa, nie wiem na #!$%@? tu takie szybkie przełożenia. Drugi raz bym nie wziął 2.0 tylko 2.0 ms
@Emble: <3 dokładnie. ja miałem szosę na dwóch czy trzech rzędach z przodu i było ok. przesiadłem się na jeden blat właśnie w tej wersji MS i jestem bardzo zadowolony. tylko na niektórych zjazdach mi zębów brakuje, ale bez przesady.
@w00nski: @Emble Obejrzałem sporo filmów i przeczytałem trochę opinii, większość pisze, że to jeden z lepszych rowerów na start i do modyfikacji, jeśli chodzi o jakieś minusy to podawali głównie, że koła i opony trochę słabe, kable na zewnątrz z przerzutek, ale większość ludzi miała bardzo dobrze odczucia. Dzięki wam poznałem ten rower i kończe ten wątek tym, że został zakupiony także czekam na przesyłkę. Dzięki za pomoc!