Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, tak poprostu chciałbym u siebie poprawić umiejętność small talku/nawiązywania lepszego kontaktu z ludźmi. Uważam, że w życiu jest to przydatna cecha. Mam sporą wiedzę ogólną i generalnie, jeżeli już z kimś gadam to nie mam żadnego problemu wypowiedzieć się na naprawdę różne tematy. Widzę, że ludzie mnie odbierają ok i często wysł#!$%@?ą z zaciekawieniem, natomiast największy problem jest z tak zwanym „otwarciem”. Nie umiem najzwyczajniej w świecie podejść i zagadać o coś. Mam wyraz twarzy, który nie zachęca na samym początku interakcji… Nie jestem brzydki, ale powyżej średniej. Wiem, że ludzie na starcie często nas oceniają poprzez wygląd. Ostatnio sam z siebie poprostu stwierdziłem, że mam wywalone i zagaduję w sklepie/na siłowni/w saunie/w pracy. Myślicie, że to dobry pomysł? Może jest jakaś ciekawa lektura/artykuł do poczytania na ten temat? Może kwestia pewności siebie? Jak nad tym pracować?

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #psychologia #swiatnauki #swiat #silownia #pracbaza #nauka #pytanie
  • 5