Wpis z mikrobloga

@Kempes

na pewno szybko znajdzie zatrudnienie na wolnym rynku XD


ale po co ma szukać zatrudnienie w wieku 81 lat?

@Przemasu

Czaicie, że przed tym czymś zwykli robole się musieli kłaniać i mówić: "Tak jest, proszę pani!", "Oczywiście, proszę pani!"?


Ciekawe jak ty będziesz wyglądał bo 51 latach pracy. Zasadniczo nie da się podważyć jej kompetencji i wykształcenie. Tylko wygląd jest obiektem kontrowersji.
@pss8888:

Ciekawe jak ty będziesz wyglądał bo 51 latach pracy. Zasadniczo nie da się podważyć jej kompetencji i wykształcenie. Tylko wygląd jest obiektem kontrowersji.


Wygląd wyglądem, ale i ja wiem i ty wiesz, że dostała fuchę za sprawą jarka. I o to mi chodziło. Człowiek #!$%@? jak dyliżans a taka baba przyłazi z ulicy i mówi że zna jarka i się z nim przyjaźni i nagle staje się twoją szefową, bez
@Przemasu ja tu zasadniczo nie widzę żadnego problemu że Kaczyński bierze zaufanych sobie ludzi o ile mają doświadczenie w zarządzaniu i odpowiednie wykształcenie np prawnicze, takie jak ta baba. Problem zaczyna się gdy pojawiają się "misiewicze" i "córki leśniczego" co nie mają o niczym pojęcia a dużą kasę biorą.
@pss8888: A ja owszem. Nie chcę żyć w kraju, w którym prezesem TK jest "odkrycie towarzyskie", prezydentem - sterowana przez niego pacynka, a wysoko w hierarchii monopolisty naftowego jego psiapsióła. Wot, z nadania, bo tak, taki kaprys, bo mogę. To są za wysokie stolce, by do takich sytuacji dochodziło.