Wpis z mikrobloga

Co się dzieje gdy współczesny facet w związku odkrywa, że ma alergię. Kobieta mówi nie martw się kochanie jakoś sobie poradzimy bez zwierząt twoje zdrowie jest najważniejsze? XD chyba w waszych snach!

Kompromis! Ja chcę kota i albo się nafaszerujesz prochami i zamkniesz ryj albo wyp e dal j. Możesz srać i rzygać, całe dnie mieć ból głowy od skutków ubocznych ale masz brać leki, bo ja chcę mieć ładnego kotka!!!

#kociara #pieklomezczyzn #p0lka #alergia #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow
WielkiNos - Co się dzieje gdy współczesny facet w związku odkrywa, że ma alergię. Kob...

źródło: temp_file7914700138836659654

Pobierz
  • 64
@WielkiNos ale tak właściwie to co to są #!$%@? za pomysły żeby pisać na grupach do obcych ludzi o pomoc w takich pierdołowatych problemach xd „hejka, potknęłam się i przewróciłam, co mam teraz zrobić pomuszcie :(((„ te wszystkie bzdurne grupy o niczym to najgorsze gówno jakie widzę na fb
@WielkiNos: no strasznie dużo czytania. Jeśli komus się nie chce czytać (i to jeszcze tak malutkiej ilości tekstu), to tym bardziej nie powinien czytać zaznaczonych fragmentów, bo to zwykle ogluianie człowieka. Ale Ty lubisz oglupiac ludzi, więc z kim ja gadam...
Skoro miał lekką alergię na psa to nie ma co dramatyzować. Też jestem trochę uczulony, ale roomba i oczyszczacz powietrza dają radę, bo na bieżąco ogarniają sierść. Można się też zapisać na odczulanie, nie korzystałem ale ponoć pomaga.