Wpis z mikrobloga

@Gours mnie teksty Mazurka bawią bardziej niż te Hołowni ¯_(ツ)_/¯
Obaj się wydurniają, ale różnica jest taka, że jeden jest marszałkiem, czyli drugą osobą w państwie, a drugi jest zwykłym redaktorem
  • Odpowiedz
@Gours zabawny jest ten ból dupy o Mazurka, wiadomo gość ciśnie mocniej osoby z poza pisu, ale jest to jedna z nielicznych osób która nie jest pro platforma, nie słyszałem by lewakom jakoś bardzo przeszkadzała stronniczość Olejnik czy Lisa
  • Odpowiedz
@JohnDoe01: I jeden zachowuje poziom żartów, do tego jest niezły w tym co robi, gasi pisowców jak pety za każdym razem, musi uzerac się z idiotami, dzikusami, prymitywami z PiSu i idzie mu nieźle, musi i jest spokojny i ogólnie wykazuje się humorem, inteligencja.
Drugi to pisowski pajac, który ani inteligencji nie ma, ani humory, ale robi co kocha, czyli pajacuje.
  • Odpowiedz
@Loloman każdy ma inne zdanie- ty będziesz uważal, że Hołownia gasi Pisówców jak pety, a ja uważam, że jego teksty to dziecinada wyciagnięta rodem z programu rozrywkowego który kiedyś prowadził, natomiast Mazurek zamyka mordy najmniej ogarniętym lewakom ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@JohnDoe01: ja też potrafię gasić tak ludzi jak mazurek - mam bardzo donośny głos i też często przerywam niekulturalnie ludziom (choć staram się to ograniczyć, ale potem zapominam co chciałem powiedzieć) i też ich zamykam w takim sposób - jest to niekulturalne. Tylko ja dodatkowo mówię rozsądnie więc ludzie jak już ich przekrzyczę i powiem co chciałem, mają co odpowiedzieć. A u mazurka ciężko - takie pierdoły, głupoty sadzi że
  • Odpowiedz
@JohnDoe01:

Obaj się wydurniają, ale różnica jest taka, że jeden jest marszałkiem, czyli drugą osobą w państwie, a drugi jest zwykłym redaktorem


Co więcej jeden z nich dobrze wykonuje swoją pracę, a drugi jest #!$%@? dziennikarzem. Jeżeli sądzisz inaczej to polityka wyżarła ci możliwość obiektywnego patrzenia na świat.
  • Odpowiedz