Wpis z mikrobloga

#apple #telefony Mam ip 11 pro i zdaje sobie sprawe, że to stary telefon, ale mimo wszystko wciąż ma wsparcie i czeka jeszcze jedna aktualizacja systemowa. Do rzeczy, ten telefon działa tak absurdalnie #!$%@?, że ostatni raz mialem taki experience z telefonem jak mialem galaxy core plusa na touchwizie XD. Najlepsze jest to, że ludzie na jakimś olx są w stanie zapłacić za to gówno ponad 1k, czaicie? Ponad 1k za telefon, który działa i ma wsparcie tylko w teorii, bo w praktyce to jest rzęch jak ja #!$%@?.
  • 15
@Ap-maokai-abuser: wymieniłeś w autoryzowanym serwisie czy na jakiś chiński zamiennik? Dziwne, że masz takie wrażenie, bo ja mam w domu 8, w którym nigdy nic nie było robione i bateria trzyma faktycznie #!$%@?, potrafi się wyłączyć przy 30%, ale jeśli chodzi o działanie telefonu to nie ma tragedii, bardzo rzadko łapie zwiechy. Jak porównujesz do najnowszych modeli to się nie dziw, że chodzi wyraźnie wolniej, bo to urządzenie z 2019.
@Ap-maokai-abuser: W rodzinie mają jeszcze Xs, Xr oraz 11 i nikt nie narzeka, że telefon działa wolno. Nawet gdy sam je biorę do łapy to nie widzę nic złego w działaniu, a na co dzień używam 14 Pro. Ile masz wolnej pamięci w telefonie? Dobijając do końca wolnego miejsca telefonu zauważalnie tracą prędkość, a poza tym bateria - jeśli to jakiś tani chińczyk, to też jego wina.
Do rzeczy, ten telefon działa tak absurdalnie #!$%@?, że ostatni raz mialem taki experience z telefonem jak mialem galaxy core plusa na touchwizie XD


@Ap-maokai-abuser: o czym ty opowiadasz xd mam 11pro od premiery i za #!$%@? nie potrafię znaleźć powodu żeby go zmieniać na kolejny model. co konkretnie działa #!$%@?, bo ja serio nie wiem do czego można się przyczepić?
ale jest lans bo iphone. Ma tylko instagrama wyswietlac.

@zapalara: ty musisz mieszkać na jakiejś wsi zabitej dechami z mentalnością z lat 90', bo nie wierzę żeby w 2024 roku ktoś na serio podawał argument lansu w kontekście ajfona, którego ma co druga osoba xd
@Ap-maokai-abuser masz coś #!$%@?, bo nawet archaiczne ósemki, siódemki, a nawet szóstki działają zadowalająco płynnie. Wymieniłeś baterie na jakiś szmelc i telefon pewnie w jakimś stopniu ogranicza ci wydajność. Nawet pomimo tego 11 pro powinien śmigać płynnie i bez zadyszek.