Wpis z mikrobloga

@fff112: Też mam to wszystko na czarno, ale czasem się zastanawiam czy przez to że blokujemy takie tagi nie dajemy cichego przyzwolenia na tą patologie.

W sensie, tworzymy im taką bańkę w której każdy lubi to oglądać, a reszta się nie wypowiada.
  • Odpowiedz
@fff112: To samo, dzięki temu ten portal wygląda trochę bardziej znośnie. Czasem się tylko trafi jakiś głąb, spojrzę na jego profil, widzę patostreamy, danielmagical czy famemma i już urywam dyskusje
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: @fff112 powiem wam tylko tyle, że nie mam tego syfu na czarnej i moge jasno stwierdzić że fame mma to połowa tego portalu XD Jakieś ameby umysłowe na tagach opisują i rozkminiają całe życie jakichś losowych osób które kij wie jak stały sie popularnymi gwiazdeczkami tego pożal sie borze szołbyznesu xD Najbardziej rakowi i tak są właśnie ci ludzie któzy to oglądają i komentują i followują.
  • Odpowiedz
@nZRYMjWgcvszVhb: A czy czasem ten portal nie miał sporego wkładu w narodziny tego festiwalu spjerdolenia ?

Widze że naród się budzi !

choć jak zajscie na WOSP przypomnialo mi Budde i z ciekawosci zajrzalem na topke polskich jutuberow, friz itdf

to albo ja jestem stary i YT to po prostu srodowisko dzieci albo Idiokracja postepuje
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: Ja osobiscie tylko czasami ogladam te gale w gronie znajomych, ale na wykopie ten tag mam zablokowany, jedno co mnie najbardziej dziwi to ze ludzie na tym tagu az tak sie interesuja zyciem jakims randomow z instagrama i tik-toka, teorie spiskowe, jak spedzaja weekend, z kim spia, gdzie mieszkaja i jak zyja xD
  • Odpowiedz