Wpis z mikrobloga

@SarahC:

"Freak Fighty powstały dla ludzi którzy byli są patologią i którzy nigdy na normalne zawody się nie dostaną. Nie będę tu wymieniać imionami czy nazwiskami bo nie chodzi o rozdrabnianie się."

- mozliwe ze takie bylo zalozenie ale teraz czesc tych ludzi regularnie trenuje, zdrowo sie odzywia i bankowo sport zmienil zycie jakiegos % tych ludzi

Tak więc skoro już się zgadzamy że to było złe to dalej nie rozumiem
@Shatter: Mnie osobiscie te gale praktycznie nie interesuja - licza sie konferencje bo tam jest multum emocji. Czesto same walki trwaja kilka sekund a 90% nie ma poziomu sportowego.
@SarahC: Bez kitu, to co robią jest niebezpieczne dla tych zawodników i nie będę tego wspierać. Jak podniosą poziom, wywalą patologię zaczną uczyć balansu to zmienię zdanie na razie jest jak jest.
@SarahC: Byla na kilku treningach, zostala przeszkolona z zasad panujacych w ringu, dostala wszystkie mozliwe informacje na odprawie jak reagowac gdy nie bedzie chciala juz walczyc. To nie jest taki przypal ze ludzie z ulicy wychodza - wiekszosc tych ktorzy twierdza ze nic nie trenuja to robia to zeby zaskoczyc przeciwnika. Moze kiedys na poczatku tak bylo ale teraz jezeli po zawodniku widac ze nic nie trenowal i nic nie pokazuje
@kejor:

Byla na kilku treningach, zostala przeszkolona z zasad panujacych w ringu

Zajebiste 11/10

Poważnie tak baitujecie ludzi? Jakże nisko upadliśmy społecznie~~
@SarahC: a co Ty bys chciala zeby z Gochy w 3 tygodnie zrobili Rambo? Przeciez ta nikita tez nic nie umiala, mysle ze u Magicala na chacie takie walki w kuchni lecialy na lajcie. Tu przynajmniej byla opieka medyczna, karetka, ktos kto to przerwie.

Wez juz zejdz troche na ziemie serio, przeciez tam nie kazdy ma taki sam poziom dlatego ich zestawiaja tak zeby Gocha nie wychodzila na Linkiewicz bo by
@SarahC: Przeciez takie jest zalozenie freak fightu - zeby "celebryci" "influenserzy" robili dymy i potem prali sie po pyskach. Mozesz zablokowac sobie tagi pod ktorymi ludzie wrzucaja tresci zwiazane z takimi wydarzeniami i nie musisz tych gal ogladac - w czym jest problem? Chcesz obejrzec stricte sportowe walki - jest KSW & UFC.

Baxton nie siedzi w Twojej lodowce, DanielMagical nie wystepuje w telewizji na kazdym kanale 24/7, jezeli nie chcesz
@kejor: cie chyba coś boli, to oni przyszli do mnie na wykop z tym syfem DLA ZASIĘGÓW a nie ja do nich na kanał
to samo godzinne zielonki które przychodzą spamować akurat jak jest gala XD

co zrobiły wykopki?

a no stwierdzili że oni pato bójek oglądać nie będą i generalnie to próbują was wyprosić z reklamowania tego produktu na wykop a ty mi jeszcze bezczelnie będziesz pisać że oglądam i
@SarahC: Ciezko zeby tego nie zrobili ( oni czyli np famemma ) skoro na wykopie siedza tysiace ludzi = potencjalni klienci. To samo robil Orlen, SolGas etc. Blokujesz tag i zyjesz sobie dalej w czym jest problem serio nie czaje - przeciez dodanie dwoch czy trzech tagow do czarnej listy czysci Ci caly wykop z tego guwna i masz spokoj - po to zrobili te blokowanie tagow i trwa to doslownie