Wpis z mikrobloga

przejrzałem na szybko twoje posty i widzę, że jesteś niskoopłacanym trollem politycznym także zwyczajnie dam cię na czarną listę i to samo polecam innym.


@LezliNilsen: ironia 100, pierwszy typ który mu odpisał i jakimś cudem zebrał już 200 plusów, zapewne w dużej mierze od botów, właśnie takim trollem jest XDDDD
I sam pewnie lepszy nie jesteś, typowe gównokonto, któremu nawet nie chciało się profilowego ustawiać, o dziwo jeszcze bez rankingu

przecież
sąd wygasił mandaty dając im prawomocny wyrok, on tylko stwierdził że coś takiego się dokonało. Lecisz pisowskim spinem także siema


@Tylko_Seweryn: Przecież nie było żadnego prawomocnego wyroku XD

Prezydent zastosował prawo łaski, a Trybunał Konstytucyjny orzekł, że miał do tego prawo na tym etapie postępowania.

Zgodnie z artykułem 190. konstytucji wyroki TK mają moc powszechnie obowiązującą oraz są ostateczne.

Nie było w III RP większego dotąd złamania ustawy zasadniczej, niż zignorowanie
@Kapitalista777 zwykle oszukiwanie obywateli i to ta konserwatywna odnoga xD Tak żałuję że staremu powiedziałem że w sumie program mają spoko a tu głosował na PO bis. Następne wybory to PO podzieli się na 5 partii. Kazda innego koloru i i z innymi wartościami.
@assninja oderwała PiS od koryta żeby sama dobrać się do koryta, super. Niby w jaki sposób konfederacja popiera PiS? Bo krytykuje rząd? Dla was każdy kto krytykuje rząd to pisowiec nic się nie różnicie od wyborców PiS
czyli łamaniem prawa m. in.

przez Marszałka Sejmu z TD


@Kapitalista777: jak łamie prawo to zgłoś to do prokuratury xD

tak jak mi kiedyś jakiś Konfiarz powiedział, że jak mam wątpliwości co do opłacania podatków i traktowaniu pracowników, przez Mentzena, to żebym zgłosił do skarbówki i PIPu xD
najwyższy wzrost gospodarczy w UE latach 2016 - 2023 i obniżenie długu publicznego z 55% do 49% PKB. Zgliszcza i kraj w ruinie.


Można PiSowców nie lubić, bo to socjaliści, ale gwoździa z mózgu należałoby wyjąć.


@Kapitalista777: a to to już najlepszy argument za PiSem xD Konfiarze się już nawet nie kryją, pójdą w tango z socjalistami z PiSu, bo pczeciesz nie som tacy zli, pacz jakie wzrosty były

czyli co?
: a to to już najlepszy argument za PiSem xD Konfiarze się już nawet nie kryją, pójdą w tango z socjalistami z PiSu, bo pczeciesz nie som tacy zli, pacz jakie wzrosty były


czyli co? socjalizm nie taki zły? zmień sobie nick na NarodowySocjalista1488, bardziej adekwatny


@niochland: Ale co ja mam ci odpowiedzieć, jak do takiego partyjniaka zaczadzonego propagandą już nic nie dotrze?
Każdy wyrok po orzeczeniu TK to tzw. wyrok pozorny.


Nie ma żadnej mocy prawnej, i dlatego tak, Wąsik i Kamiński byli więźniami politycznymi.


@Kapitalista777 Bardzo sprytnie panie pisiorze, tyle że twoja analiza nie ma sensu. Pomijasz fakt, że ten wyrok TK jest bezprawny, gdyż PiS wrzucił w skład trybunału swoich funkcjonariuszy i wydał go na zamówienie łamiąc konstyrucję. Dlatego właśnie nikt go nie traktuje tego poważnie. Niech najlepszym dowodem na to będzie