Wpis z mikrobloga

Kto mi powie, jak w tej Polsce ma być dobrze, skoro wyborcy rządzącej aktualnie opcji szczerze i otwarcie przyznają,że nie obchodzą ich obietnice wyborcze, ale "kwik pisowców". Przecież takie bezmózgi to złoty elektorat dla każdego rządu, który wie, w jakie struny uderzać. Zwalniają rząd z odpowiedzialności za cokolwiek, więc rząd ma zielone światło na ruchanie ich w dupę bez mydła.
Teraz PO może sobie kolejne 4 lata gadać "a bo zły PiS" i nie robić nic, tak samo jak PiS gadał "a bo złe PO" przez 8 lat.

Oczywiście rozumiem, że może się znaleźć taki @Gieremek czy @Logan00. Wszędzie mijamy obok siebie jakiś patusów. Ale zobaczcie, ile przychlastów im jeszcze wtóruje. No i oczywiście mamy fajną zabawę, #bekazpisu i w ogóle jest fajnie, ale jak ktoś ciężko pracuje, chce coś z tej pracy mieć i zależy mu, żeby w Polsce było dobrze, to mu do śmiechu już nie jest.

Jak to czasem się tu czyta "Kto mieszka w Polsce, ten się w cyrku nie śmieje".

#polska #tusk #po #polityka #gospodarka #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazpo #patowyborcy
Roess - Kto mi powie, jak w tej Polsce ma być dobrze, skoro wyborcy rządzącej aktualn...

źródło: polmozgi

Pobierz
  • 10
@Roess elektorat ekipy rządzącej zwyczajnie jest na tyle świadomy, że w październiku mogło wydarzyć się całkowite zabetonowanie patologii na skalę Węgier i cieszy się, że udało się tego uniknąć - a nie jest to łatwe bo nikomu w ostatnich latach nie udało się wyjść z autorytarnych rządów. Jest też świadomy, że przez 1,5 roku bez jazdy po bandzie (ale w ramach prawa bo tak działa obecnie rząd) nie da się niczego reformować.
Kto mi powie, jak w tej Polsce ma być dobrze, skoro wyborcy rządzącej aktualnie opcji szczerze i otwarcie przyznają,że nie obchodzą ich obietnice wyborcze, ale "kwik pisowców".


@Roess: Będzie dobrze po usunięciu ostatnich złogów pisowskich.

Nie da się realizować żadnych reform, mając "prezydenta" złośliwie blokującego każdą ustawę.
@Roess: A czy to konfederacja nie chciała sądzić pisiorków a teraz płacze że pisiorków się sądzi? XD
Co to nagle konfederacja zapomniała znowu o swoich celach? XD
I jak to było? Niskie podatki i inne pierdoły, po czym typ z konfy zakłada fundację widmo wiadomo że katolicką czy tam patriotyczną i wyciąga kasę od Ziobry bo nagle się okazuje że fundusz sprawiedliwości można doić...
@pawelczixd: Widzisz, piszesz merytorycznie, co Ci się spodobało. Aczkolwiek przejęcie władzy nad instytucjmi, to powinna być oczywista sprawa. Mimo to sądzę, że w demokratycznym Państwe pewne stanowiska powinny być kadencyjne i nie do odwołania, jak prokurator generalny, szef NBP, NIK itd. Żeby przeciwważyć władzę, jakakolwiek by nie była. Także zagarnięcie instytucji przez rządzących też nie jest dobre (w zamyśle).
To, co mnie martwi, to wybielanie rządu z jawnego niewywiązywania się z