Wpis z mikrobloga

@Rasteris: i teraz zargumentuje po tym niecnym wulgaryzmie.
Strzelający fajerwerkami w sylwka nie dostali nic, ten śmieć co wchodził na rysy z kamieniem 50kg powodując zagrożenie dla innych jak by sie #!$%@?ł nie dostał nic. To mi wisi jakiś regulamin tpn gdzie ja praktycznei nic nie robie, gdyż w tej jaskini nie nocuje zwierzyna.
Zawsze zostawiam po sobie porządek zawsze. Nawet 2 razy uczestniczyłem w akcji sprzątania tatr za free dostałem
@Rasteris: gościu raz poł plecaka śmieci znosiłem i prałem u włascicielki plecak bo #!$%@?ł taki jest obraz #!$%@? #!$%@? tpnu ceny podwyżają a syf dalej jest, mógłbym to olać. Ale mam zasady widzę śmieci w gorach, lasach to znoszę. Wyprać to 1h, trudno.
Ale mandat za nocleg w tatrach i takie komentarze janusza #!$%@? jak Ty wiele mówią o naszym społeczeństwie.
@Rasteris: UUUU tyle zrobiłem dla tpn miezskam w nowym targu wyniosłem x liczbę worków śmieci a Ty mi życzysz najwyższego mandatu bo się w jakiskini przekimam, polak polakowi wilkiem zawsze.
#!$%@? teraz nie pomagam 3 uszczuplone apteczki, dawałem ludziom pomoc.
Teraz nieważne będę tym czym mnie szyjesz nie warto być dobrym i pomagać, bo dobro nie wraca.
A tak serio na twoim przykładzie wypierdzielaj w jakieś bieszczady czy inne gównogóry bez