Wpis z mikrobloga

Matczak - prawnik i filozof o silnie wyrazistych poglądach politycznych (antypisowskich),

@FuckYouTony: przecież Matczak ostatnio płąkał o uwolnienie Kamińskiego bez decyzji prezydenta aby dać mu sygnał dobrej wolii xD
  • Odpowiedz
@Bumelante: Jak sam jestem wyczulony na takie gadanie i gdzie indziej bym się z tobą zgodził, to faktem jest że zebrał ekipę skrajnych populistów, którzy tacy są bo im się to opłaca, którzy na dodatek kreują się na oświeconych symetrystow, i mają mniejsze lub większe sympatie z pisem.

Już większy bym miał do nich szacunek jakby się określili jako umiarkowanie propisowcy, albo anty Tusk, anty koalicja - tylko tego nie robią.
  • Odpowiedz
@Szalom:
Posiadanie konsekwentnych poglądów i opinii na dany temat > sympatie lub antypatie partyjne.

Tak to widzę, wyżej cenie kogoś kto ma swoje zdanie niż kogoś kto ma zdanie takie jak jego obóz. I nie mam potrzeby żeby każdego przypisywać do danej grupki, bo to straszne spłycenie sytuacji.

A że ten "dream team" jest zbudowany tak żeby przynieść Stanowskiemu jak najwięcej kasy to inna, chyba oczywista kwestia
  • Odpowiedz
@Bumelante: No właśnie chodzi o to że większość z tych typków nie ma konsekwentnych opinii na dany temat. To dosłownie napisałem.

I tak dream team jest nakierowany na kasę, też o tym powiedziałem, co sprawia że posiadanie własnych opinii na dany temat tym bardziej nie jest mile widziane. Też to że są z podobnej banieczki, żadnego pola do dyskusji i ścierania się tych opinii. Raczej pokazuje to że będą lizać się
  • Odpowiedz
  • 4
@KarolaG17 ale wy wszyscy jesteście pieprznięci xd
W Zero ma być kilka osób którzy otwarcie popierają PiS i już "ohohoho telewizja pisowska".
Kasjerki w żabce też rozliczacie jaką partię popierają? Bo przecież nie zjecie pisowskiego hotdoga.
Już widzę jak np taki Gwiazdowski czy Matczak będą śpiewać hymny na cześć Morawieckiego.

Zluzujcie trochę
  • Odpowiedz