Wpis z mikrobloga

@Miklenburger Pamietam aż za dobrze. Niektóre SE miały wymienny ten Fastport, wiec jak się zapaprał albo zarysował i zaczął śniedzieć to można go było wymienić plug-and-play, bez lutowania. D/K750i miały taki bajer. Serwis tego to było marzenie.
  • Odpowiedz
Miałem, taki. Jak na tamte lata to był kosior. Ten bajer z rozsuwaniem był świetny , tylko te ich #!$%@? złącze do ładowarki/słuchawek było tragiczne


@Kauabang: Ten rozsuwany był jeszcze lepszy - muzyczna Nokia N91. Miał bardzo dobry dźwięk przez oddzielny procesor muzyczny (taka a la karta dźwiękowa) i sporo miejsca dzieki własnemu HDD (tak, miał taki malutki dysk twardy jak w komputerze, z dyskami i ich zmienianiem). Był tylko bardzo
djtartini1 - >Miałem, taki. Jak na tamte lata to był kosior. Ten bajer z rozsuwaniem ...

źródło: nokia_n91_1

Pobierz
  • Odpowiedz
@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych pamiętam jak w podstawówce w 3 klasie chyba kolega z klasy takiego miał (2009 chyba to był) a ja jakoś dwa tygodnie po nim dostałem iPhone 3G XD dałem mu pokorzystac trochę i mówił „matko jakie ja gówno mam”, dwa lata później dostał iPhone 4 i ja jakoś wtedy 4s, nagle mu się odwidziało XD
  • Odpowiedz