Wpis z mikrobloga

Wyraźnie napisałem tam: " Nie zapraszam do dyskusji".
Nie minęła nawet godzina i ukazało się ponad 100 komentarzy z kwikiem rozhisteryzowanych półgłówków. Nikt nie potrafi tak celnie jak JA uderzyć w czułe struny motłochu!
Wszystkich zainteresowanych chińska motoryzacją, fabrykami i życiem w Chinach zapraszam na mój kanał YouTube
Na zdjęciu mój LEAPMOTOR C01 o którego wykopki się zesrały z zazdrości xD
#thebestofmirko #motoryzacja #bekazpodludzi
LuckyStrike - Wyraźnie napisałem tam: " Nie zapraszam do dyskusji".
Nie minęła nawet ...

źródło: 2022092901461582

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikt nie potrafi tak celnie jak JA uderzyć w czułe struny motłochu!


@LuckyStrike: to przy okazji jeszcze w łeb się uderz

Na zdjęciu mój LEAPMOTOR C01


Renomowana marka produkująca wcześniej przez pół roku hulajnogi?
  • Odpowiedz
  • 535
@LuckyStrike: gówniany chiński wóz w którym wszystko skrzypi xD, ale są chińskie elektryki które dorównują Tesli, tylko na takie cie nie stać.
  • Odpowiedz
Nikt nie potrafi tak celnie jak JA uderzyć w czułe struny motłochu!


@LuckyStrike: Po prostu nikt cie tu nie lubi i tu nie szanuje się tego "cudu" zbrodniczej partii komunistycznej, która okupuje Chiny.
  • Odpowiedz
Nikt nie potrafi tak celnie jak JA uderzyć w czułe struny motłochu!


@LuckyStrike: Wiesz, może by struny motłochu by zadrżały, ale tego w Chinach, gdyby tylko partia nie trzymała na tych strunach ostrego noża, na ich pieniądzach rządowej łapy, a na ich twarzach miliarda kamer ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jednakże ładnie się dzisiaj postarałeś, dostajesz +5 SCC i zniżkę na gacie odparzające jaja na temu
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Wypraszam sobie. To ja nazwałem ciebie motłochem, bo wrzucasz jakieś zmyślone dane ^^

BTW Nie masz chyba godności jeśli na serio coś wrzucasz z chińskich danych xD
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: taki twój, że zdjęcie ze stocka XD

A twoje filmy, to piękny pokaz januszerki i buractwa. Wyjaśniają dlaczegoś zwiał do tego komunistycznego tworu. Ale dupka boli, bo musisz tutaj wchodzić i próbować reperować głęboko zranione ego. Żyj tam sobie na zdrowie januszku!
  • Odpowiedz