Wpis z mikrobloga

Nasz kochany #yanek zaczyna aspirować (lub już nim jest) do największego hipokryty w grupie #odyn - o ile On jeszcze jest w odyńcach, bo do tej pory się nie ustosunkował.

Dwa miesiące temu: "już nigdy nie zobaczycie u mnie innego yt na kanale". Po miesiącu mówi, że z wyjątkiem Chylozaura. Na ostatnim live gada, że jedzie w ogóle z jakimś typem na ten wyjazd do Włoch na dwa kampery i będą razem nagrywać XD

Pół roku temu: "moja firma będzie polegała na budowie saun, budowie kamperów i kanał na yt". Teraz gada, że saun nie będzie budować, bo mu się nie chce i to mega męczące. Najlepsze jest to jak gadał, że będzie projektował i budował te kampery, a na ostatnich filmach widać, że nie ma pojęcia o podstawowej elektryce. Nie ma wizji jak to ma wszystko wyglądać. Wszystko dobiera na łapu capu. Dla mnie to nawet nie jest śmieszne tylko trochę niesmaczne.

Zakłada kanał po ang, a ledwo gada w tym języku - ale ćwiczy od 2 do 15 minut dziennie ten język poprzez duolingo. XD

Miał nie śpiewać. Zrobił sondę, z której jasno wynikało, że ludzie tego nie chcą. Co robi Janek? Śpiewa dalej; zrobił sobie przerwę na 2 odcinki xD

Widzowie, bus idzie do mechanika w styczniu i w lutym zaczynam budowę, na przełom marca kwietnia będzie gotowe. Mija miesiąc; widzowie bus jednak w lutym idzie do mechanika, ale na spokojnie się wyrobie. Mija pół miesiąca: widzowie jeszcze do zrobienia jest: rozrząd, to, tamto, przewody, to tamto, elektryka, to tamto i będzie gotowe. A co z budową? Widzowie ja chcę łóżko i prysznic w busie na pierwszą wyprawę do Włoch i zobaczę co i jak, żeby było dla mnie najbardziej ergonomicznie. Wrócę i dopiero będę budował na gotowe - ta, jasne.

Kochani, ten piec to jest super piec, patrzcie jak się świeci. Szkoda, że nie podłącze, bo nie mam siły, ale ogólnie to najlepszy piec i NAJTAŃSZY NA RYNKU. UWAGA - to nieprawda. Na ten piec jest naklejona chamska naklejka tej marki, a sam piec można znaleźć gdzie indziej taniej (bez tej naklejki). Zwykłe kłamstwo ze strony Janka.

No i oczywiście moje ulubione: NIE CHCE WASZYCH PIENIĘDZY, PATRONITE NIE JEST DLA MNIE. AAAAALE wspieranie kanału na yt to co innego XD Chcecie piosenkę? To proszę wspierać kanał. Ktoś daje donate na czacie? Dzięki, ale lepiej jakbyś przelał bezpośrednio na konto, w opisie masz nr konta WTF XD

PS. jeszcze jedno najlepsze "Ja #korsir pozdrawiam i życzę mu wszystkiego dobrego, jeżeli coś złego o mnie powiedział to trudno. Ode mnie złego słowa o Kubie nie usłyszycie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
@Zoltafik: jeszcze dodaj że ma na wszystko pieniądze że dobrze się z yt kręci, po czym ostatnio chyba na live mówił że w sumie to lipa jest że musi patrzyć czy na wszystko mu starczy i takie podróżowanie jak planował raczej nie wyjdzie