Wpis z mikrobloga

Które zalachy na lato obecnie mają dobrą jak na letni zapach projekcje i trwałość? DHC jest do polecenia? #perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KonradMos kenzo homme edp, bois imperial, beach hut, tiziana terenzi foconero, davidoff cool water intense, megamare, armaf sillage, dior eau sauvage parfum. Dhc w żadnym wypadku nie jest do polecenia jeśli mają być polecone zapachy z dobrym parametrem
  • Odpowiedz
  • 0
@ebeebe123123 W sumie zaciekawił mnie ten Dior, ale czy jeśli chodzi o trwałość tylko on wchodzi w grę czy wersja cologne też? Opinie są widzę dość różne, ale często porównuję się je do dhc a właśnie szukam czegoś tak prostego w odbiorze i budowie.
  • Odpowiedz
@KonradMos wersja cologne to 100% zapach na lato piękny kwaśny cytrus. Niestety lekkość i naturalność kompozycji idzie w patrzę z parametrami. Eau sauvage parfum to już dużo cięższy zywiczno wetyweriowy zapach, który można nosić latem jednak przy ciężkim upale może zmęczyć mniej wytrzymałe nosy. Parametry ma za to bardzo dobre. Jeśli jednak chcesz coś prostego w odbiorze i w budowie to zdecydowanie eau sauvage cologne można polecić. Warto też sprawdzić zare
  • Odpowiedz
@KonradMos: kenzo homme edp, bois Imperial, beach hut, Lv imagination, acqua di gio edp, xerjoff renaissance, profumum roma acqua Viva to jest top letniakow moim zdaniem. Teraz wchodzi też JPG Le beau paradise garden ale z tego co widzę to będzie to już trochę cięższy zawodnik.
  • Odpowiedz
  • 0
@ebeebe123123 Czy jesteś w stanie określić czy trwałość obydwu cologne diora w takim razie jest porównywalna czy któryś jest mocniejszy jednak? Ogólnie szukam czegoś takiego prostego ale jednak na takie konkretne lato czyli okolice 30 stopni. Z tego wszystkiego mam boisa ale na takie temperatury raczej odpada, mam dhs, ale mi się nudzi powoli, Kenzo miałem etd to flakon męczyłem 5 lat chyba, nie mój klimat. Nowy jpg jest kuszący, ale
  • Odpowiedz
@KonradMos 10 psiknieć to się wali trwałych zapachów. Global letniaka cytrusowego to i często 10 psiknieć mało i bliżej 20 już można na jakąkolwiek trwałość liczyć. Dior eau sauvage cologne ma zdecydowanie lepsze parametry od homme cologne choć nie licz na mocarza, to cały czas lekki cytrosowo zielony zapach. Jeśli szukasz naprawdę dobrych parametrów a przy tym bez chemii i kolonskim sznytem to warto sięgnąć głębiej do portfela i zaopatrzyć się
  • Odpowiedz