Wpis z mikrobloga

im dłużej myślę nad giełdą se, kombinuję jak tu szyskich przechytrzyć, piszę kody do symulacji algorytmów, wymyslam strategie, analizuje fundamenty tym bardziej mam wrażenie, że to prawda, że wszystko jest już w cenie i trzeba by umieć przewidywać przyszłość by na tej giełdzie zarabiać, a wykres przypomina raczej błączenie losowe.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Błądzenie_losowe#:~:text=Błądzenie%20losowe%20–%20pojęcie%20z%20zakresu,jest%20przykładem%20prostego%20procesu%20stochastycznego.
#inwestycje #gielda
aczutuse - im dłużej myślę nad giełdą se, kombinuję jak tu szyskich przechytrzyć, pis...

źródło: 300px-Wiener_process_zoom

Pobierz
  • 8
kombinuję jak tu szyskich przechytrzyć


@aczutuse: Ty lepiej nie kombinuj jak kogokolwiek przechytrzyć, bo jesteś na to za mały. Tylko spróbuj znaleźć sposób, jak przyłączyć się do grubasa w tym czasie jak on resztę rucha na kasę( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aczutuse: po co analizy... ka kupuję to co lubię, a zwykle lubię to co dobre, a jak coś jest dobre, to rośnie ¯\(ツ)/¯
Jedyny wyjątek to Coca Cola, bo strasznie uzależnia, a z narkotyków akceptuję tylko metamfetaminę, dlatego zostawiam wszystkie jej udziały Warrenowi
@aczutuse: Pewnie też. Ale żebym ja to wiedział, to bym tu z Tobą nie gadał na wykopie, tylko siedział pod palmami i popijał jonny wolkera na malediwach( ͡° ʖ̯ ͡°)