Wpis z mikrobloga

@F1A2Z3A4: Nigdy nie kumałem hejtu na Multiplę i ogólnie na Fiata z tamtych najlepszych lat (potem była jeszcze Panda i genialna Idea) Wręcz się płakać chce jak się pomyśli że jeszcze 25 lat temu producenci byli kreatywni i próbowali przecierać nowe szlaki (klienci też na to czekali) a nie tak jak dzisiaj że w zasadzie jedyna różnica to jakość plastików, trzy inne przetłoczenia na masce i inne logo (nośnik ilości
  • Odpowiedz
  • 0
@F1A2Z3A4 O, w końcu mogę nadrobić twoje wpisy, bo przed nowym wypokiem rok temu łatwiej się śledziło tagi takie jak twój.

Autko brzydkie jak cholera ale za to po lifcie wyładniało i straciło swojego uroku
  • Odpowiedz
@popik3: Że był sprytnym, pojemnym i oszczędnym minivanem segmentu B, czyli czymś co już nie istnieje a co zostało wygryzione przez debilne crossovery i drogie, ogromne SUVy.
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: jezu, czemu ja dopiero teraz widze taki zacny i boży tag??? :/
i to jeszcze na ostatniej edycji. xD
ech, tyle oglądania i szukania, czy jest Croma 2.
bo jest, prawda?

  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: Multipla to jest jakiś ewenement, auto z lat w których inne Fiaty miały całkiem fajne wnętrza, i bardzo ładne karoserie, jest paskudne zarówno na zewnątrz jak i w środku xD Chociaż to wnętrze chyba jest takie, a nie inne bo jest ulepione z części z innych fiatów, to że nic do siebie nie pasuje najwyraźniej nie było problemem dla klienteli tego modelu xD
  • Odpowiedz