Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zielonka18: te komentarze wykopków to istne złoto XDD
Różowa wstawi zdjęcie cycków - niedobrze
Różowa nie wstawi zdjęcie - również niedobrze
Też nie dziwię się, czemu większość ucieka na Reddita, skoro poziom jest o wiele wyższy niż tutaj XD
A co do akcji - bardzo fajna rzecz, nawet nie zauważyłem poprzednich edycji. Brawa dla Pań, a w szczególności @SuzyBloow - moje ulubione ()
1027.44 -> zaokrąglam do 1100 PLN


@zielonka18: Więc nie ważne, czy dałbym plusa, czy nie, to i tak wpłaciłbyś 1100 PLN. To daje poczucie, że plus nie ma znaczenia. Za rok nie daję plusa (w tym też nie dałem i nic to nie zmieniło).
@zielonka18: Gratuluję udanej akcji i to po raz kolejny (choć rok temu, w ferworze nagłego upadku Mirko chyba ją przeoczyłem). Dziewczyny bez przymusu pokazały cycki, my sobie popatrzyliśmy i się pozachwycaliśmy, WOŚP dostaje ekstra kasę - wszyscy zadowoleni, prawda?
No oczywiście że nie, musi się znaleźć kilku frustratów płci obłej, którzy siedzą pod kamieniem i wychodzą z niego tylko powylewać trochę żółci.
Serio, wystarczy wstukać w Google czy tam Binga "rozbierana
Ultimator - @zielonka18: Gratuluję udanej akcji i to po raz kolejny (choć rok temu, w...

źródło: wgw na WOŚP co roku

Pobierz
@zielonka18 mam bekę z wykopków krytykujących "jakość" nudesków a potem płaczących "czemuuu nie ma już porządnych #wgw"?!


@Szarozielony: a to nie mogą krytykować? Mi się dwa zdjęcia podobały, reszta niezbyt, od niektórych zaprezentowanych tutaj wolałbym już ładne męskie klaty :) nie będę pisał które, aby nikt nie poczuł się urażony, ale uważam że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Kto wrzucił publicznie swoje zdjęcie, to przecież liczy się z tym,