Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W 3 miesiące, mieszkania które obserwuje podrożały o 2k za metr. Z tego stresu nie moglem dzisiaj spać i pisze ten wpis o 6 rano w niedzielę. W 3 miesiące o 2k. Czy ja co 3 miesiące dostaje awans o +16%?

Jestem osobą racjonalna co kocha swoich rodziców, mam żonę, wynajmujemy małe mieszkanie, mamy pracę. Ogólnie jest ok ale nie stać nas na najnormalniejsze mieszkanie 60m a o 75m żeby mieć dziecko i nie dojeżdżać godziny to zapomnij.

Pociąg mi odjechał i nie mogę spać.

Nigdy nie sądziłem że to powiem ale mam nadzieję że ruscy #!$%@? atomowke gdzieś blisko granicy albo że będzie taka zapaść gospodarczą że wszystkie ssc wycofają się do Kazachstanu.

Jezu ile bym dał żeby takie krach 2007 trafił się w Polsce. Już mnie nic nie obchodzi. Zmarnowane zycie

#nieruchomosci #ekonomia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
✨️ Autor wpisu (OP): @piter12 ja wiem ze jak będzie krach to mnie też dotknie ale ja już to mam gdzieś. Brak nadziei i widok coraz wyższych cen powoduje że chce by wszystko plonelo nawet jak ja będę miał gorzej. Nie jestem taka osoba ale zaczął że mnie wychodzić zwykły polacki jad.

@4mmc-enjoyer jestem mgr inż po pwr i mam dwie podyplomowki, ponad 30 lat. Zacząłem fajnie odkładać na mieszkanie pod
@Sylwester_Zwalon niektórzy nie majaj żadnego samochodu na start i muszą kupić jakiś, teraz zobacz sobie ceny 10 letnich używanych samochodów. Ja rozumiem że ty dostałeś samochód od rodziców i mieszkanie od rodziców ale niektórzy na prawdę muszą sobie za wszystko samemu płacić.
Jak macie teraz po 20 lat to ok może będzie trudniej kupić ale jak ktoś z was ma 30 lub więcej i mówi ze sie nie dalo kupić mieszkania i teraz płacze to musi spojrzeć w lustro i powiedzieć „ja #!$%@? ale jestem nieogarniętym #!$%@? który nic nie potrafi” i więcej szkoda strzępić ryja
@mirko_anonim: Post dość dobrze pokazuje frustrację u ludzi którzy się starają i bardziej odpowiedzialnie podchodzą do życia a dostają ostatecznie po mordzie od rządu przez chociażby ich politykę monetarną (inflacja, dopłaty do kredytów, itp.). Tego typu sentyment będzie rosnąć bo absurdalną sytuacją jest gdy człowiek dobrze zarabiający na warunki polskie nie może sobie pozwolić na normalne mieszkanie. Głównym winowajcą jest socjalistyczny rząd który topi nas inflacją a potem chce tą sytuację