Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki co robić zakochałem się w Zuzannie D. W kwietniu nasza miłość trwała do sierpnia dokładnie 31. Wiem że brzmi jak typowy scenariusz do bajta ale nie tym razem ;( . Zuzanna była inna niż wszystkie dziewczyny nie robiła sobie milion selfie nie miała instagrama tiktoka i nie robiła z siebie idiotki zamiast oglądania tiktoka wolała np oglądać ze mną Diy elektroniki na youtubie lub steramy Rafała Bielawskiego kilka razy mnie nawet pozdrowił ale miał piereszy raz trudność z przeczytaniem nicku (Tak to ja Sza…..en :) Pozdro Słoń jak to czytasz). I nie wiem co mam teraz z sobą zrobić rzuciła mnie dla jakiegoś Oskarka wyglądającego rodem z współczesnej szkoły średniej jak na osobę lat 21 nawet nie przystoi się ubierać w białe #!$%@? sneakersy i #!$%@? portki o vifonie na głowie nie będę już pisał bo aż serce mnie boli. Przyszedłem wyżalić się na Wykop bo #!$%@? już nie mam posłuchu u znajomych ehh życie się wali jakieś porady?? Jak znaleźć jakąś normalną bez kilo szpachli i ciuchów z domu publicznego

Liczę na cięgi ale i też na pozytywne odpowiedzi, jeśli możesz daj komentarz proszę

#elektronika #dziewczyny #przegryw #depresja #socialmedia #porady #pomocy #milosc #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Słychać, że młody jeszcze jesteś, jeśli uważasz to za zawalenie się życia. Tego kwiatu jest pół światu... Za jakiś czas nawet nie będziesz jej wspominał. Sądząc z opisu, nie była jednak wyjątkowa skoro poleciała na byle vifoniarza.
  • Odpowiedz