Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: no tak za 49zł/rok dostajesz jakies tam seriale, darmowe wysylki jakies badziewia do gier i pewno jakies bzdety o ktorych nie wiem bo mnie nie interesuja ale #!$%@? wykopkowi ciagle malo ha tfu na takich jak ty xD
  • Odpowiedz
@Logytaze proszę nie obrażać tego serwisu. W wyszukiwarce masz filtr Cena i zaznaczasz w abonamencie. A jak przechodzisz do konkretnego tytułu to w części gdzie obejrzeć jest wyróżnione czy abonament czy wypożyczenie.
Nie chce mi się wołać z apki tych co cię zaplusowali, ale też żyli w niewiedzy.
  • Odpowiedz
@bacaa90: guzik prawda, większość fajnych filmów i seriali przerobili na dodatkowo płatne, jeszcze rok temu były w "prime". Akurat lubiłem dramaty z lat 90/00 a teraz nie ma co oglądać
  • Odpowiedz
@kobiaszu to obczaj motyw, chciałem obejrzeć hell on wheels który jest na amerykańskim Amazonie. Odpaliłem vpna, odpalam serial a tu nagle jeb w trakcie serialu reklamy chyba że 2 minuty. Myślę #!$%@? tam oglądam dalej, za chwilę znów to samo. W ciągu 40minut 7x2minuty reklam xD thepiratebay.org załatwił temat
  • Odpowiedz
płacisz za coś 4zł miesięcznie i narzekasz?


@sberatel: oczywiście, po #!$%@? w ogóle opłata skoro za część filmów i tak musi dopłacać?
  • Odpowiedz
@sberatel: Ja będę unikać Amazonu dopóki będę mógł to co chce znaleźć gdzie indziej. Ta banda złodziei włączyła mi jakąś gówniana usługę (może to ten Prime był) przy zamawianiu czegoś. Z 3 razy w trakcie zamawiania odhaczałem, że tego nie chce. Skumałem się po 4 miesiącach, że mi pobierają co miesiąc kasę z konta. Nie chcieli oddać za więcej niż jeden miesiąc. Na szczęście mogłem jeszcze cofnąć wszystkie obciążenia konta.
  • Odpowiedz