Wpis z mikrobloga

@Turkotka: to normalne ze przez dzien body battery spada, dopoki w nocy spisz dobrze i rano startujesz ze 100 a na koniec dnia masz 5 to jest git, po prostu mocno #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba ze sie #!$%@? i tak masz to przypał.
@Turkotka: po ile śpisz dziennie godzin? jaki pokazuje ci pułap tlenowy? (menu po lewej > statystyki wydajnosci > pułap tlenowy), spadł jakoś mocno ostatnio?
@Turkotka zalezy jaki masz zegrarek garmina. Niektore jak venu nie mają automatycznego wykrywania maksymalnego tętna ani do wyboru różnych stref. Jak masz zle ustawione tętno lub akurat twoje ciało tak ma że spoczynkowe masz wysokie to zegarek cudów nie zdziała.
@Turkotka mam Vivoactive 3 i tam było tak że jak miałem nockę w robocie i spałem za dnia to nie pokazywało mi snu.
Tutaj łapie ten sen za dnia ? Czy ma tylko zaprogramowane że człowiek może spać tylko w nocy?
  • 0
@UjekF: Jeżeli to jest jedyny sen od północy do północy to tak. W przeciwnym razie mam wrażenie że wyświetla tylko ten sen który trwał dłużej. Ogólnie uważam że jeżeli chodzi o puls czy sen to wyniki są bardzo realne
@Turkotka brak trenowania tez wpływa. Myslalem ze po to masz garmina bo cwiczysz.
Ja obnizylem spoczynkowe nawet do 49 jak byłem w sztosie przed jesienią. I podniosło mi się maksymalne z 180 do 191. Może spróbuj regularnie pocwiczyć i zobacz co się stanie po kilku tyg.
  • 0
@mlesz: Mam głównie do powiadomień xD Plus old G-Shock user. Najgorzej ze jedyny sport na jaki mogę sobie pozwolić to basen bo kolana rozwalone a i bark boli czasami