Wpis z mikrobloga

Jestem zaskoczony jak dobrze się bawię w grze okrzykniętej najgorszą produkcją Bethesdy. Możne nie jest to najbardziej ambitna pozycja w jaką grałem, ale gromadzenie planów do rozbudowy obozu i ogólnie zwiedzanie tego świata daje więcej przyjemności niż się spodziewałem.

Ponad 350h w grze kupionej na promce za 3 dychy to całkiem imponujący wynik biorąc pod uwagę zakup na zasadzie "a zobaczmy co to za syf na który ludzie tyle narzekali" xd

#fallout #fallout76 #gry #bethesda
witajswiecie - Jestem zaskoczony jak dobrze się bawię w grze okrzykniętej najgorszą p...

źródło: image

Pobierz
  • 11
@Chilli_Heatwave: w sumie to się nie dziwię, biorąc pod uwagę jak duża część treści w tej grze jest w formie tekstowej nie wyobrażam sobie tego śledzić grając w coopie, nawet jeśli mowa o nowszych, nieco bardziej dynamicznych misjach z rozszerzeń

w ogóle to dosyć ironiczne jak dużo vibe'u grania w całkiem kompetentną grą tekstową w niej jest, chociaż raczej nie takiego doświadczenia oczekuje się w pozycji reklamującej się jako mmo ;)
@witajswiecie osobiście uważam że ta gra byla świetna 4 lata fallout1 płaciłem grałem od poczatku kupowałem dodatki odkrywałem easter eggi zbierałem figurki inne ze znajomymi ze świata robiliśmy z multum rzeczy i tajemnic odkrywaliśmy czego kolwiek nie zrobiłem w tej grze nie żałowalem ani grosza i ani minuty życia do czasu aż nie wyłączyli trybu nuclearwinter wtedy ta jakby umarla w moim sercu przestała istnieć.... trup
@nemo007: ciężko, mi żałować dodania i usunięcia zawartości której nie miałem i tak okazji zobaczyć :)

ogólnie dla mnie te aspekty sieciowe stanowią miły dodatek a nie sedno tej zabawy, bardzo mi się podoba, że nie są one mocno nachalne
w zasadzie samemu się decyduje kiedy chce się wejść w szerszy kontakt z innymi w ramach wydarzeń/ekspedycji, a tak te spotkania są bardzo naturalne podczas przemierzania tak dużej mapy

doświadczenie bardzo
@witajswiecie: gra o niczym, dosłownie o niczym, zlepek przypadkowych misji i assetów z dupy. Jako fan uniwersum to od f3 jest tylko coraz gorzej (w sumie to coraz lepiej bo takiego gówna jakim jest f3 to Bethesda jeszcze nie przebiła) odbieram co robią z Falloutem.
No i bugibugi, jak dorobiłem się snajperki to #!$%@?łem tą grę po 30 minutach bo już nie mogłem wytrzymać strzelania do wrogów w pozie T którzy
No i bugibugi, jak dorobiłem się snajperki to #!$%@?łem tą grę po 30 minutach bo już nie mogłem wytrzymać strzelania do wrogów w pozie T którzy przesuwają po ziemi bez poruszenia nogami.


@ReeceWithouterpoon: stan techniczny chyba w międzyczasie się nieco poprawił, sam ani razu się z czymś takim nie spotkałem

nie znaczy to oczywiście, że nie ma już błędów, przykładowo co jakiś czas blokuje mi się sterowanie, że nie można albo