Wpis z mikrobloga

@Mawid_Dotyka: ogólnie mogłem kupić na AliExpress za 600 zł ale czy by to działało dobrze to nie wiem, a nie jestem na tyle techniczny żeby samemu to ogarniać. Tutaj był sprawdzony temat i gwarancja serwisu, do tego zrobione w 24h
@staffinger: swoją drogą to właśnie śmieszne, że sporo ludzi się wzbrania przed ulepszeniem gruza o wartości np. 5k, np. zamontowaniem kamerki cofania za 500 zł, no bo gruza za tani :] gorzej im się jeździ no ale ponoć "warto" :]

te same osoby już chętnie by wydały te 500 zł za zamontowanie takiej samej kamerki do auta o wartości 50k,

w obu przypadkach tych 500 zł nijak nie "odzyskają"
@SpalaczBenzyny: dokładnie, dlatego ja takie komentarze mam w dupie xD nie mam potrzeby liczenia każdej złotówki, aczkolwiek na pierwsze auto chciałem się zamknąć w 10k na sam zakup i parę koła na wkład w naprawy i usprawnienia, dlatego zupełnie mi nie przeszkadza że wydałem dodatkowe 2k na zajebiste radio i parkowanie bez uszkodzenia cudzych samochodów. Kolejne auto chciałbym już kupić z wbudowanymi funkcjami za które dziś zabulilem, ale póki co dostosowałem