Wpis z mikrobloga

Ale ostatnio miałem akcję, zapraszam typiarę do siebie (2 spotkanie). Wszystko git, humor dobry, gumy przygotowane, oglądamy film, macanie, całowanie i za żadne skarby nie dało rady podziałać nic więcej. Wszystkie próby pójścia krok dalej nie wypaliły. Dzień później piszę mi, że myślała, że jestem bardziej zdecydowany, miałem ją wziąć siłą i zgwałcić czy o co chodzi? xD
#tinder #badoo #podrywajzwykopem #seks #logikarozowychpaskow
  • 24
@To_The_Moon: Nio laski z przebiegiem powyżej trzech, robią się niestabilne, zaczynają się rozpadać, nasi dziadkowie i babcie o tym wiedzieli. Jak ktoś nie jest zielony, to w przeciągu trzech miesięcy pół roku wszystko wychodzi - trzeba tylko obserwować. Teraz nastąpiło jakieś pomieszanie z poplątaniem, że chłopy biorą stare panny po karuzeli, obrączkują i chcą z nimi zakładać rodziny.
@olokynsims: świetnie napisane.

Generalnie kiepskie czasy dla ludzi nieświadomych/naiwnych albo takich którzy nie mieli szans wydostać się z matrixu, w sensie, że nie szukali wiedzy, nikt ich nie nakierował itd, albo mają toksyczne rodziny/rodziców/mamę która ich manipuluje i nie pozwala się wyrwać.

Z kolei mamy w zasadzie raj na ziemi dla chadów i ludzi którzy nie mają skrupułów a ogarniają temat, czyli jakieś kilka % facetów :)