Wpis z mikrobloga

Ten kraj to mem
Jestem w trakcie #rozwod
Żona poza 8 stronicowym pozwem pełnym oszczerstw kłamstw i zarzutów nie przedstawiła żadnego dowodu
W odpowiedzi dołączyłem 60stron puntkujacych niemal wszystko poza jedną rzeczą - zarobki - które. Moja jeszcze żona znacznie zawyżyła i wyciągnęła z dupy - najzwyczajniej zapomniałem i co się stało ?
Skoro nie zaprzeczyłem to tak i sąd przyjął to jako pewnik
Żona odpowiedziała kolejnym pismem nie dołączając znowu żadnych dowodów
Odpowiedziałem kolejnymi zaświadczeniami , fakturami , badaniami toksykologicznymi , zaświadczeniem z parafii , od dzielnicowego , z golsu itp
Co zrobiła moja żona
Złożyła pismo o@pozbawienie mnie praw rodzicielskich mimo że od czasu wyjazdu z sali porodowej ja ogarniam syna
I znowu muszę udowadniać że nie jestem #!$%@? różowym słoniem
#pieklomezczyzn #prawo
  • 64
  • 37
@N0vember: Warto było co ?
8 lat
Rozwodzimy się bo moja żona w nawet najmniejszym stopniu nie partycypuje w życiu codziennym , kosztach , obowiązkach , wychowaniu
Leży i ogląda Youtube
przez 8 lat pracowała 6 miesięcy na UoP
Dom doprowadziła do ruiny , ma manię zbieractwa , stała się przez ostatnie 6 lat dewotyczną katoliczką pod wpływem ruchu parareligijnego , seks w zwiazku nie istnieje od ponad 5 lat
Mam
@Tadeo123: witaj w klubie, u mnie tez 8 lat a teraz leci 2 rok od rozwodu.

Co do bylej zony to troche innaczej niz u ciebie, ateistka, lekarka , ego do kosmosu, piniadze w zyciu najwazniejsze, nie dorownywalem jej w skali. Teraz wychowuje ze swoja mamą, wizyty 2 razy w tyg, za miesiac sprawa zeby byly 3.

Byla rozdzielnosc majatkowa, teraz buduje dom 2 km od dzieci.
  • 139
@Glikol_Propylenowy: O to czy mnie puści z torbami się nie martwie
Ja mam morze dowodów że od kangurowania syna do w zasadzie dnia dzisiejszego ja syna wychowuje, mam opinie przedszkola, zajec dodatkowych , faktury
Ja opłacam dom , opłaty , jedzenie , paliwo , wszędzie syna wożę , karmię , przygotowuję posiłki , na wszystko mam potwierdzenia bankowe , jestem zdrowy ( ona jest schorowana wiecznie ) , pracuje od lat
Ten kraj to mem


@Tadeo123: nie kraj to mem, tylko bierzesz się za coś, czego nie potrafisz, a po drugie

Skoro nie zaprzeczyłem to tak i sąd przyjął to jako pewnik

nie tylko sąd jeszcze nic nie przyjął bo nie ma wyroku, ale co więcej są jeszcze odpowiednie procedury czy przepisy na uzupełnienie tego. Dodatkowo, co sędzia miał zrobić innego? Skoro się do tego nie odnosisz, to uznał że ta kwestia