Wpis z mikrobloga

Ten kraj to mem
Jestem w trakcie #rozwod
Żona poza 8 stronicowym pozwem pełnym oszczerstw kłamstw i zarzutów nie przedstawiła żadnego dowodu
W odpowiedzi dołączyłem 60stron puntkujacych niemal wszystko poza jedną rzeczą - zarobki - które. Moja jeszcze żona znacznie zawyżyła i wyciągnęła z dupy - najzwyczajniej zapomniałem i co się stało ?
Skoro nie zaprzeczyłem to tak i sąd przyjął to jako pewnik
Żona odpowiedziała kolejnym pismem nie dołączając znowu żadnych dowodów
Odpowiedziałem kolejnymi zaświadczeniami , fakturami , badaniami toksykologicznymi , zaświadczeniem z parafii , od dzielnicowego , z golsu itp
Co zrobiła moja żona
Złożyła pismo o@pozbawienie mnie praw rodzicielskich mimo że od czasu wyjazdu z sali porodowej ja ogarniam syna
I znowu muszę udowadniać że nie jestem #!$%@? różowym słoniem
#pieklomezczyzn #prawo
  • 64
  • Odpowiedz
@matt___: o poniadze, ego do kosmosu, ja pracuje w IT jako programista, zdawala sobie sprawe ze do emerytury tam nie pociagne bo to branza mlodych ludzi i przerazalo ja ze bedzie sie mnie wstydzic jak bede musial pracowac fizycznie albo w ogole bede mial problem z praca.

ona natomiast ma zapewniona robote do smierci a u ciebie ?
  • Odpowiedz
@Tadeo123: tylko u mnie jest odwrotna sytuacja moja byla ma w ciul siana i wiele razy mi pisala ze jak przestane przychodzic do dzieci to ona zapomina o alimentach, zreszta pomysl jak ona ma 30k miesiecznie to co jej zmienia 1.4k ode mnie
  • Odpowiedz
najzwyczajniej zapomniałem


@Tadeo123: xD
Jak ja zapomniałem, że postawili znak ograniczenia prędkości do 40km/h i jechałem zgodnie ze starą wartością 60km/h to jedyne do czego miałem problem to do samego siebie
  • Odpowiedz
Ja opłacam dom , opłaty , jedzenie , paliwo , wszędzie syna wożę , karmię , przygotowuję posiłki , na wszystko mam potwierdzenia bankowe , jestem zdrowy ( ona jest schorowana wiecznie ) , pracuje od lat , mam firmę , górę świadków i dokumentów


@Tadeo123: Jak jesteś taki #!$%@? mądry to czemu masz takiego szona za żonę? Nic złośliwego, po prostu ciekawi mnie w jaki sposób ludzie wpadają w
  • Odpowiedz
mam firmę


@Tadeo123: jesli to jednofakturóweczka, to żona może iść do skarbówki zeby prześledzili historię "współpracy" a potem sięmogą też przyjrzeć rachunkom za lesing "na firmę", za paliwo "na firmę", elektronikę "na firmę".
Generalnie prawo rozwodowe na zachodzie jest chore, ale prawo, które pozwala omijać godziwe podatki od przychodu za pracę też potrzebuje poprawy
  • Odpowiedz
  • 2
@Tadeo123 podstawowy błąd to było to 60 stron. Do sądu zawsze pisz najmniej jak się da, bo sąd też człowiek i wyspać się musi, ogarnąć rodzinę i dzieci i ma takich samych spraw jak twoja minimum 200 (prawdopodobnie więcej) i dzięki tobie musiał jakoś te 60 stron ogarnąć i do każdej się ustosunkować.
  • Odpowiedz