Wpis z mikrobloga

Gdyby nic Cię nie ograniczało, to w którym z tych krajów najbardziej chciał(a)byś mieszkać?

Gdyby nic Cię nie ograniczało, to w którym z tych krajów najbardziej chciał(a)byś mieszkać?

  • Francja 3.1% (127)
  • USA 17.6% (715)
  • Włochy 22.0% (898)
  • Polska 14.1% (576)
  • Chiny 1.0% (39)
  • Japonia 14.2% (580)
  • Niemcy 5.3% (214)
  • Egipt 1.0% (39)
  • Tajlandia 10.2% (415)
  • Islandia 11.6% (471)

Oddanych głosów: 4074

  • 81
@speed_i: jeżeli faktycznie nic by mnie nie ograniczało, szczególnie finansowo to full na USA, wiadomo, ze nie jest to kraj mlekiem i miodem płynący tak jakby Jankesi chcieli zeby o nich myśleć, ale jest to kraj, gdzie jak masz pieniądze to możesz wszystko, a dodatkowo jest tak zróżnicowany, ze jakbym chciał poleżeć pod palemką to siedziałbym gdzieś na Florydzie, jakbym chciał obcować z naturą na jakimś zadupiu to poleciałbym gdzieś do
@hermes-trismegistus: to co robię teraz. Już załatwiam papiery :D JDG w Polsce i zdalnie sobie działam. Do tego giełda. Dziewczyna też zdalnie. Uznałem, że nie stać mnie na życie w Polsce i wolę dogorywać na wyspie na Atlantyku w oceanie i z własnym basenem xD i w sumie w Polsce sytuacja geo jest niesprzyjająca. Będę na miejscu konwertował majątek w nieruchomości na wynajem, może od campera zacznę, ale pierw dla siebie
@speed_i: Północne Włochy. Rozwinięta część gospodardzo, przepyszne jedzenie, przebogata kultura, świetna pogoda (teraz koło 10 stopni na plusie), blisko do morza, blisko w góry.