Wpis z mikrobloga

Gdyby nic Cię nie ograniczało, to w którym z tych krajów najbardziej chciał(a)byś mieszkać?

Gdyby nic Cię nie ograniczało, to w którym z tych krajów najbardziej chciał(a)byś mieszkać?

  • Francja 3.1% (127)
  • USA 17.6% (715)
  • Włochy 22.0% (898)
  • Polska 14.1% (576)
  • Chiny 1.0% (39)
  • Japonia 14.2% (580)
  • Niemcy 5.3% (214)
  • Egipt 1.0% (39)
  • Tajlandia 10.2% (415)
  • Islandia 11.6% (471)

Oddanych głosów: 4074

  • 81
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Mieszkam obecnie w hiszpanii, andaluzja 15 stopni, ma dojsc do ponad 20, idealnie, wiec tak poludnie hiszpanii to caly rok cieplo, rada na przyszlosc, wpierw sprawdz pozniej komentuj, bo nie raz mozna sie przez takie pisanie glupot przejechac ;)
  • Odpowiedz
@speed_i: Meh wolałbym Tajwan od Japonii. To taka azjatycka polska, tylko lepsza pod wieloma względami. (niskie podatki, ludzie bardziej otwarci, nowoczesny kraj)
W japonii choćbyś się zesrał, nigdy nie będziesz traktowany na poziomie. Tamtejsi narodowcy sa nawet głupsi od polskich - nie chcą nawet zagranicznych przedsiębiorców u siebie xd
  • Odpowiedz
@speed_i: mam ograniczenia, ale już mieszkam w USA ;)
Za miesiąc i 3 dni bardziej oficjalnie. Tyle, że Floryda więc jest cieplutko, a na okres huraganów będę sobie do Polski zlatywać. Żyjemy w czasach gdy spokojnie można sobie pozwolić na mieszkanie w kilku miejscach na świecie.
  • Odpowiedz
jeżeli faktycznie nic by mnie nie ograniczało, szczególnie finansowo to full na USA, wiadomo, ze nie jest to kraj mlekiem i miodem płynący tak jakby Jankesi chcieli zeby o nich myśleć, ale jest to kraj, gdz


@LPGpowiedzto: dokładnie, jak patrzę na odpowiedzi to chyba ludzie w różny sposób zrozumieli "nic nie ograniczało". Jak kasa nie ogranicza to po co się rozdrabniać na jakieś Włochy czy Hiszpanię jak to samo i jeszcze
  • Odpowiedz
@tomazzo69: hiszpania to nie tylko ciepłe wybrzeże, dobrze wiem co napisałem bo sprawdzam sobie pogodę z całego świata regularnie, to samo można napisać o chinach bo przecież południe jest ciepłe cały rok itp. Ale to wcale nie znaczy że ludzie nie marzą. Budowle bez pieca bez ocieplenia bo przecież jest ciepło a potem przychodzi rozczarowanie jak pozornie ciepły region dotyka zima przez 2 miesiące. Gdyby chcieć mieć dosłownie 12 miesięcy ciepło
  • Odpowiedz