Wpis z mikrobloga

Autor isgp-studies dodał kilka ciekawych aktualizacji na temat UFO/UAP., niektóre z nich:
- Swoje doświadczenia,
- aktualności z obecnej narracji
- kilka artykułów do wiarygodnych odniesień w prasie o UFO.
Na wykopie sceptycyzmu/krytyki niewiele w tym temacie a szkoda, bo można uważać ze samo zjawisko jest prawdziwe i jednocześnie nie wierzyć we wszystkie informacje w msm. Pozdro ( )

Z artykułu "MOJE WŁASNE SPOTKANIA Z UFO - I KILKA POWIĄZANYCH DOŚWIADCZEŃ PSYCHICZNYCH"
10 czerwca 2023: "coś" nad moim domem
https://www.isgp-studies.com/ufo-own-experiences#2023

Być może poniższe wydarzenie powinno być wymienione w załączniku lub wcale, ale muszę to gdzieś poprzeć. Dlaczego więc nie tutaj?

W dniu 7 czerwca 2023 roku otrzymałem przyjazny e-mail, w którym ktoś zapytał mnie również o niedawne kongresowe przesłuchania UFO w tym czasie. Racjonalne, uprzejme pytania na ten temat są dość rzadkie. W międzyczasie zbadałem te (fałszywe) przesłuchania i napisałem sekcję na ten temat w artykule Coast to Coast AM - ale w momencie wysłania e-maila byłem zajęty innymi rzeczami i po prostu to zignorowałem, nawet pół chwaląc się, że "widziałem dziwniejsze rzeczy".
mail- https://www.isgp-studies.com/misc/UFOs/video/2023-06-07-pre-ufo-email.png

Cóż, trzy dni po tym, jak odpowiedziałem na tego e-maila, wyjrzałem przez okno i zobaczyłem srebrny obiekt ze światłami lecący w kierunku mojego domu. Natychmiast mnie to zaintrygowało, pobiegłem po telefon i, jak widać na filmie, zdążyłem uchwycić obiekt przelatujący nad moim domem.

Zdjęcie https://www.isgp-studies.com/misc/UFOs/video/2023-06-10-ufo-rotterdam-south-screenshot.jpg
Nagranie https://www.isgp-studies.com/misc/UFOs/video/2023-06-10-at-20-28-45-rotterdam-south-ufo.mp4

Co to było? Nie wiem. To "niezidentyfikowany obiekt latający" (UFO). Wydaje się, że tego dnia nie było zbyt wiele wiatru, ale trzeba powiedzieć, że dokładnie pochodził on z miejsca, z którego wiatr nadciągał w tych godzinach, co było rzadkim kierunkiem północnym. Ponadto światło słoneczne padało z około 45-60 stopni na prawą przednią część obiektu, więc światła mogły być światłem słonecznym odbijającym się od niego.

Powinno być jasne, że każdy sceptyk natychmiast odrzuciłby to jako prawdopodobny kawałek folii aluminiowej lub latawiec. Gdyby poruszał się na boki, zostałby odrzucony jako dron. Wszystko w porządku, nie zgadzam się z tym ani nie sprzeciwiam. Po prostu uznałem to za wystarczająco interesujące, aby zalogować się tutaj. Mieszkałem w tej części miasta przez całe życie i nigdy nie widziałem niczego latającego wokół, dla którego warto podnieść telefon, z wyjątkiem tej okazji.

Z artykułu "KULT TROLLI BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO: ART BELL I ANALIZA AM OD WYBRZEŻA DO WYBRZEŻA"
2017-2023: "Ujawnienie" UFO/UAP przez Pentagon-Kongres-Media najeżone dezinformatorami z Coast to Coast AM
https://www.isgp-studies.com/coast-to-coast-am-radio-on-ufos-aliens-and-conspiracy#ufo-uap-disclosure

Patrząc na różne doniesienia prasowe od 2000 do 2020 roku, jest całkiem możliwe, że wielu pilotów, zarówno cywilnych, jak i wojskowych, zauważyło UFO we współczesnej erze. Jednak za każdym razem, gdy omawiane są te raporty, w tym Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych w 2020 r. formalnie publikująca i potwierdzająca autentyczność filmów "FLIR.mp4", "GOFAST.wmv" i "GIMBAL.wmv" 161, jest ona mieszana z tą samą siecią dezinformatorów, obejmującą NIDS Roberta Bigelowa, ściśle powiązaną Akademię Do Gwiazd Toma DeLonge'a 162 i różnych (innych) weteranów Coast to Coast AM. Senator Harry Reid, który jak się okazuje stał na czele grupy śledczej Pentagonu ds. UFO Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP - 2007-2012), również okazał się być tajnym członkiem NIDS od lat 90-tych 163 i współpracował z senatorem Danielem Inouye - który pomógł zatuszować aferę Iran Contra w tamtych czasach - w tworzeniu AATIP, z finansowaniem pochodzącym od Boba Bigelowa. 164 Inni kongresmeni, tacy jak Ted Stevens, również byli zaangażowani

Dzięki nadzorowi DOD, Marynarki Wojennej i NRO, AATIP był kontynuowany w tajemnicy. W 2020 roku został nazwany Unidentified Aerial Phenomena Task Force (UAPTP / UAP Task Force - 2017-2021) 165, który stał się znany dopiero w 2017 roku. Pod koniec 2021 roku UAP Task Force została zastąpiona przez Airborne Object Identification and Management Synchronization Group. W 2022 r. grupa ta przekształciła się w All-domain Anomaly Resolution Office (AARO), również zlokalizowane w Pentagonie

W dniu 26 lipca 2023 r. odbyły się publiczne przesłuchania kongresowe z udziałem świadków: komandora Davida Fravora, pilota, którego F/A-18 nagrał wideo z gimbala; byłego pilota F/A-18 i świadka UFO/UAP Ryana Gravesa, również założyciela Americans for Safe Aerospace; oraz Davida Gruscha z National Geospatial Intelligence Agency, który współpracował z UAP Task Force i AARO. Czytając obrady, po raz kolejny od razu można dostrzec problemy:

1 Alexandria Ocasio-Cortez, antyfaszystowska nemezis Donalda Trumpa, jest wśród członków kongresu zadających pytania. Powinno być od razu jasne, że taka osoba nie jest zainteresowana odkrywaniem jakiejkolwiek "prawdy" od 10 000 lat.

2 George Knapp, który był obecny tego dnia, dodał oficjalne oświadczenie do obrad Kongresu. Knapp był wieloletnim współgospodarzem Coast to Coast AM i przeprowadził wywiad z Tomem DeLonge w 2017 roku na temat zbliżającego się powrotu starożytnych kosmitów typu Anunnaki na Ziemię i tego, jak wszystkie tajne programy odzyskiwania katastrof i inżynierii kosmitów obejmują wielki tajny spisek, aby móc walczyć, gdy źli kosmici powrócą. Knapp jest również tym, który w przeszłości sprowadził "demaskatora" Area 51 Boba Lazara do programu Art Bell / Coast to Coast AM.

3 Jeremy Corbell również otrzymał pozwolenie na formalne oświadczenie w raporcie, z republikańskim kongresmenem z Tennessee Timem Burchettem, w dyskusji otwierającej, mówiąc: "Widziałem tam w tłumie George'a Knappa, mojego kumpla, Jeremy'ego Corbella. Nie są świadkami, ale przedstawili kilka oświadczeń na ten temat i proszę o jednogłośną zgodę na wprowadzenie tych oświadczeń do protokołu, panie przewodniczący". Dzięki niezliczonym występom w Coast to Coast AM i produkcji "Hunt for the Skinwalker" Corbell jest oczywistym następcą Roberta Bigelowa i pułkownika Johna Alexandra z NIDS. Jego film dokumentalny z 2018 roku "Bob Lazar: Area 51 & Flying Saucers" z 2018 roku natychmiast identyfikuje go jako sojusznika George'a Knappa. Wszystko to wiąże się z dezinformacją i nie ma miejsca na przesłuchania w Kongresie.

4 Świadek David Grusch, który wygląda na wyłączonego i jedynie czytał oświadczenie wypełnione politycznym językiem, twierdził, że informował o tym, ponieważ nie otrzymał dostępu do różnych programów specjalnego dostępu, rzekomo nieformalnie powiedziano mu, że niektóre z tych programów obejmują "trwający wiele dekad program odzyskiwania i inżynierii odwrotnej katastrof UAP"

5 Świadkowi Davidowi Fravorowi, najwyraźniej będącemu solidnym świadkiem, można wybaczyć, że odnosi się do dyrektora AATIP Luisa Elizondo jako sojusznika. Zdyskredytował się jednak bezkrytycznie odnosząc się do sojuszników Elizondo: Toma DeLonge'a, Chrisa Mellona, Steve'a Justice'a i ich To the Stars Academy 166, nie wspominając o weteranie Coast to Coast AM Leslie Keanie, finansowanym przez Sorosa badaczu UFO sprzymierzonym z Johnem Podestą; oraz długoletnim reporterze New York Timesa Ralphie Blumenthalu, który w Coast to Coast AM bronił spuścizny finansowanego przez Laurance Rockefeller dezinformatora uprowadzeń przez kosmitów dr Johna Macka. Kean i Blumanthal byli w rzeczywistości dwoma z trzech autorów artykułu New York Timesa z grudnia 2017 roku, który ujawnił program AATIP 167 - po raz kolejny podkreślając, jak kontrolowane jest wszystko, co "odmienne" w mediach.

6 Świadek Ryan Graves również nie jest wiarygodny, ponieważ jego Americans for Safe Aerospace ma Davida Fravora w swojej "Aircrew Leadership Council" oraz Christophera Mellona z DeLonge's To The Stars Academy i Susan McCue, "Founding President & CEO, The One Campaign.Była szefowa sztabu [senatora] Harry'ego Reida" w radzie doradczej.The One Campaign nie zapewnia żadnej wiarygodności.Została założona w 2002 roku pod nazwą Debt, AIDS, Trade, Africa (DATA) przez Bono z U2, a pieniądze na jej założenie pochodziły od George'a Sorosa i Billa Gatesa. Niezliczone globalistyczne elity były zaangażowane w One.Inne elementy reprezentowane w radzie doradczej Americans for Safe Aerospace dają podobny elitarny klimat "liberalnego CIA"

Powinno być jasne, że postępowanie kongresowe z 26 lipca 2023 r. nigdy nie było poważnym ujawnieniem UFO/UAP. Przy tak wielu dezinformatorach i czerwonych flagach wokół, nadal nie wiadomo, w który aspekt zjawiska UFO wierzyć, a w który nie.

Pod wieloma względami Americans for Safe Aerospace i To The Stars Academy przypominają wielkie grupy "prawdy" o 9/11, takie jak Architects & Engineers for 9/11 Truth, Intelligence Officers for 9/11 Truth i Veterans Today. Wszystkie trzy ostatnie badały legalny spisek 9/11, ale tak konsekwentnie mieszały go z dezinformacją, jak teorie o braku samolotów, jednocześnie nie prowadząc autentycznie unikalnych badań, że służyło to jedynie zdyskredytowaniu całego tematu. Z powodu tych wysiłków niemal całkowicie niemożliwe jest kwestionowanie 9/11 bez automatycznego kojarzenia z teoriami o braku samolotów. W rzeczywistości generał Albert Stubblebine, dawny przełożony pułkownika Johna Alexandra, a także on sam, poprzez swoją żonę, Rimę Laibow, dezinformatorkę UFO i uprowadzeń przez kosmitów, był członkiem Intelligence Officers for 9/11 Truth i, jak można było przewidzieć, forsował dezinformację o braku samolotów w Pentagonie.

Tak to już jest z "prawdą" o UFO/UAP. Wydaje się, że istnieje tam prawdziwe zjawisko, ale ci związani z Coast to Coast AM ludzie mieszają je z programami odzyskiwania i inżynierii wstecznej, uprowadzeniami przez kosmitów i dezinformacją starożytnych kosmitów, które służą ukryciu sedna prawdy. Wystarczy spojrzeć, jak niemożliwe stało się zaktualizowanie indeksu ISGP zawierającego legalne artykuły o UFO: stało się to zasadniczo niemożliwe

Należy również zauważyć, że Bigelow i Stubblebine już od lat 80-tych negatywnie postrzegali zjawisko UFO, patrząc na ich finansowanie i zaangażowanie w fundację Intruders Budda Hopkinsa (1988-), konferencje TREAT I, II, III, IV w latach 1989-1992 oraz konferencję MIT na temat uprowadzeń z 1992 roku. Książę Hans Adam von Liechtenstein z Klubu 1001 pomagał tutaj w finansowaniu. Nie powinno nikogo dziwić, że dwie dekady później ludzie ci sfinansowali i założyli oficjalną grupę Pentagonu o nazwie "Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP)"

Pozostaje pytanie: dlaczego nagle Pentagon, media i kongres uznały "prawdę" dotyczącą UFO w latach 2017-2023? Być może internet i media społecznościowe odgrywają pewną rolę, w połączeniu z tym, że ludzie mają coraz lepsze aparaty telefoniczne. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że internet i media społecznościowe są ściśle kontrolowanymi sieciami, ale być może sprawia to, że rządy są bardziej podatne na ataki, gdy nagle prawdziwy film o UFO staje się wirusowy, któremu nie można zaprzeczyć. Być może wiele ze zgłaszanych w przeszłości fal UFO było prawdziwych. Z pewnością wydają się być. Być może fala UFO nad Waszyngtonem w 2002 roku, która wydaje się być powiązana z tą sprzed dokładnie 50 lat, była prawdziwa. Być może następujący aspekt kongresowych zeznań Ryana Gravesa był dokładny, a piloci komercyjni i wojskowi nadal widzieli UFO, a z każdą dekadą coraz częściej wraz z wprowadzaniem nowych systemów radarowych:

"Załogi samolotów wojskowych i piloci komercyjni ... często są świadkami tych zjawisk. Piętno związane z UAP jest prawdziwe i potężne.... Ucisza ono pilotów komercyjnych, którzy obawiają się reperkusji zawodowych. ... Od 2021 roku wszystkie filmy z UAP są klasyfikowane jako tajne lub wyżej [i] podsycają spekulacje i nieufność.

"W 2014 roku byłem pilotem F-18 Foxtrot w 11 Eskadrze Atakującej Myśliwców Marynarki Wojennej, Red Rippers, i stacjonowałem w NAS Oceana w Virginia Beach. Po modernizacji systemów radarowych naszego odrzutowca zaczęliśmy wykrywać nieznane obiekty operujące w naszej przestrzeni powietrznej"

"Założyłem organizację Americans for Safe Aerospace. ... Zgłosiło się ponad trzydziestu świadków, a prawie 5000 Amerykanów dołączyło do nas w walce o przejrzystość na stronie safeaerospace.org. Większość świadków to piloci komercyjni głównych linii lotniczych. ... Czasami doniesienia te powtarzają się wraz z licznymi niedawnymi obserwacjami na północ od Hawajów i na północnym Atlantyku. ... Wierzę, że te relacje to tylko zarysowanie powierzchni i więcej osób podzieli się swoimi doświadczeniami, gdy będzie to bezpieczne"

Jak już wspomniano, Americans for Safe Aerospace ma wszystkie cechy kontrolowanej opozycji, ale jeśli naprawdę mają tak wielu (nieujawnionych) pilotów cywilnych i wojskowych jako świadków, wydaje się, że sytuacja jest trudniejsza do opanowania niż w latach pięćdziesiątych, kiedy znacznie mniejsza grupa pilotów komercyjnych linii lotniczych protestowała przeciwko tajemnicy otaczającej UFO:

"Grupa ponad 50 najlepszych pilotów komercyjnych linii lotniczych ... skrytykowała jako "graniczącą z absolutnym absurdem" politykę Sił Powietrznych polegającą na ścisłej cenzurze, wymijaniu i zaprzeczaniu w odniesieniu do niezidentyfikowanych obiektów latających - latających spodków. Jeden z nich określił politykę Sił Powietrznych jako "lekcję kłamstwa, intrygi i postawy 'Wielkiego Brata' doprowadzoną do ostateczności""

Tak więc tak, ciągłe obserwacje, stale ulepszane czujniki radarowe i technologia lotu, w połączeniu z Internetem i mediami społecznościowymi oraz stale ulepszaną technologią kamer w telefonach komórkowych, mogły wywołać tę zmianę w polityce rządu. Wyobraź sobie falę UFO nad dużym miastem z tysiącami ludzi filmujących ją na 16-kilogramowych, 50-krotnych zoomach optycznych, śledzonych przez sztuczną inteligencję i stabilizowanych kamerach telefonicznych? Może to być zbyt nagłe, aby w pełni stłumić to w mediach i na portalach społecznościowych. Ale z pewnością na razie globaliści nadal stawiają ogromne zasłony dymne wokół tego tematu, choćby dlatego, że jest to tak przydatne odwrócenie uwagi, aby zapobiec odkryciu prawdziwych spisków. Stara dobra sieć Coast to Coast AM jest do tego idealna: pierwsze weszło, ostatnie wyszło

#ufo #uap #ufonapowaznie #teoriespiskowe #ciekawostki #usa #isgp
Kam3l - Autor isgp-studies dodał kilka ciekawych aktualizacji na temat UFO/UAP., niek...

źródło: 2023-06-10-ufo-rotterdam-south-screenshot

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Kam3l: UFO to dla wielu ludzi pierwszy krok do innych szurskich teorii, bo zakładasz że jest wielki spisek, że wszyscy nas oszukują i ukrywają prawdę etc. Więc część ludzi sobie pomyśli - skoro kłamią o UFO to w innych tematach zapewne też! I zaraz się okazuje, że wierzysz w głupoty. Nie ma żadnych dowodów na istnienie jakiejkolwiek innej rasy inteligentnych istot, równie dobrze możesz wierzyć w duchy.
  • Odpowiedz
@deletenomads: ludzie generalnie mają tendencję do dopisywania sobie różnych teorii do swojego braku wiedzy. Mechanizm podobny jak w przypadku religii. Ludzie chcą odpowiedzi i nie mogą znieść jej braku, więc jeśli odpowiedź nie istnieje, to i tak próbują przyjąć "coś" za odpowiedź, a jeśli to "coś" pomaga im podbić ego w stylu "ha ja wiem, a lemingi nie rozumieją!", to tym bardziej się w tym utwierdzają ¯\(ツ)/¯

A teraz jest jeszcze
  • Odpowiedz
@missioncritical: To jest inny mechanizm. Weźmy dowolne nagranie w stylu "autopsja kosmity". Jaka jest szansa na to, że ktoś poświęcił wiele dni albo tygodni pracy i kupę kasy tylko po to żeby zrobić fejkowe nagranie? Niewielka - ale wciąż po stokroć większa niż to, że jest to prawdziwa autopsja kosmity. Dla szura, domyślnym stanowiskiem jest - to wszystko spisek, ukrywali przede mną prawdę!
deletenomads - @missioncritical: To jest inny mechanizm. Weźmy dowolne nagranie w sty...
  • Odpowiedz
@deletenomads może od czapy porównanie (nie ta skala), ale wszechświat niby wybuchł z małego zagęszczenia materii, wedle wszystkich obserwacji każda materia dąży do jak największego nieuporządkowania. O wiele bardziej prawdopodobne jest że materia jest rozłożona równomiernie, pomiędzy nią nastąpiła interakcja tworząc mega mózg, który sam sobie zasymulował naszą rzeczywistość. A jednak ludzie wierzą w to co widzą, choć tak naprawdę my tego nie widzimy, to tylko odwzorowanie rzeczywistości przez mózg (oko widzi
  • Odpowiedz