Wpis z mikrobloga

DLC zdecydowanie trudniejsze od podstawki. Uznałem ze je zrobie bo do tego dark lurkera trzeba płacić kukłami a nie mam ich za wiele, wiec zrobie go na końcu.
A ten smoczek padł na farcie, nie dość ze miałem ledwo co hp na końcu to jeszcze z połową baru wleciałem na niego. To miał być run w stylu nauczę się jego ataków i wrócę z full hp, ale no siadło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#darksouls2 #darksouls #fromsoftware #gry
FPmaster - DLC zdecydowanie trudniejsze od podstawki. Uznałem ze je zrobie bo do tego...

źródło: 20240125220209_1

Pobierz
  • 5
smoczek padł na farcie


@FPmaster: a jak poszło z niesławnym gank squad'em? w sensie ten boss trzech łowców skarbów, oni też są niezłym wyzwaniem w tym DLC... no i kolejne DLC tylko lepsze są, z fajniejszych walk na pewno Fume Knight i sir Alone przed Tobą, no i Blue Smelter do którego sama droga jest jak Iron Keep na sterydach...a i tak największe wyzwania w ost. DLC będą, Ivory King i
@FPmaster: z tego co pamiętam wjeżdżało się windą na górę do ogniska, ale zamiast iść do piramidy szło się w skały do jaskini i ci goście tam atakowali... ogólnie w tej lokacji jest jeszcze drzewo, które naprawia sprzęt jak się w nie uderzy, ale to taka ciekawostka