Wpis z mikrobloga

@czlowiekbutelka asseco że względu na dalszą informatyzację wszystkiego dokoła, GPW sa może poprawiać wyniki jak kapitał tu zacznie naplywac, Kęty pod spadek sprzedaży, dom dev pod kredyt 0 który rząd jeszcze przerobi na mniej korzystny , toya pod rekord zamykanych działalności i droższego dolara. Jak widać różne są opcje (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)


@sforce: poprawiłem xD
@sforce: z takich które reinwestują w rozwój to wittchen i brand24 ode mnie, ale z brandem bym się wstrzymał bo jeszcze liźnie 40zł raczej. Sam dokupuję od półtora roku no i myślę że miedziuch też jak tylko chińczyk się obudzi albo srebro nadgoni. Prędzej niż olejorz, bo te czasy że c/z 3 już się skończyły
asseco że względu na dalszą informatyzację wszystkiego dokoła


@sforce: Do połowy roku każda jednostka administracji będzie po kontrolach, audytach i naganach po zmianie władzuni, w samorządach z 30% wisi na asseco, 30% na comarchu, 20% na witkacu/madkomie/kt, reszta na jakiejś drobnicy.

Jak zaczną wychodzić nieprawidłowości i obwinianie ich #!$%@? softu to wtedy można kupować, bo będzie wyprzedaż. A wyjdą, bo zawsze wychodzą.
@czlowiekbutelka: Ogólnie mogę dać małego pro-tipa, jeżeli nie musi być GPW a NC, ja nieśmiało polecam dołączyć do zestawu spółkę "Sakana" (bo dywersyfikujesz, prawda?)- moim zdaniem jest warta uwagi - trzecia dywidenda z rzędu, rozrastają się. Zerknij na wykres pięcioletni.
Wady: niski obrót, zatem nie polecam zakupów powyżej 30-40 K PLN. Niemniej uważam że ta spółka jako uzupełnienie portfela nie jest złym pomysłem :)